Traktornevelde

vigyél a traktoromhoz!

traktor:
jelszó:

nem ittam még eleget!

» regisztráció
» elfelejtett jelszó

beszólások

taliga 10 napja: +4
Szögestrótos sör... hm... Érzem benne a piaci rést.

kistraktor 11 napja: +5
Szögesdrótból lehetett az is

taliga 11 napja: +4
Na ilyen sörösüveget se láttam még: "Szántás közben átmentél egy sörösüvegen és tönkrement a traktorod."

» Korábbi beszólások

Nemrég történt

Zetor007 58 perce:

Szántásból hazafelé Sanyi bát láttad, ahogy kergetőzik a Tyutyu nevű traktorával. Az öreg kaszálta volna a gyepet, de rájött a füttyentés. Kilépett a mezőgépből, közben a könyökével véletlenül megütötte a váltót. Na, a Tyutyu elindult ám hátrafelé, jó fél gázon. Hol Sanyi bá szaladt a Tyutyu után, hol meg a Tyutyu a Sanyi bá után! No, te is odavágódtál segíteni megállítani a fenevadat, de sajna te is csak Sanyi bával...

YD 89 41 1 órája:

Sanyi bá szerint nem forgatod be elég mélyen a trágyát, így nem lesz termés. Rohadjon ketté az a vén fasz, hogy belepofázik.

Teveli 2 órája:

Sok volt az erőspaprika, teleszartad a gatyádat. Jim Beam, az üsző nem nézte ezt jó szemmel, de nem tudott mit tenni.