Traktornevelde

vigyél a traktoromhoz!

traktor:
jelszó:

nem ittam még eleget!

» regisztráció
» elfelejtett jelszó

beszólások

taliga 10 napja: +4
Szögestrótos sör... hm... Érzem benne a piaci rést.

kistraktor 11 napja: +5
Szögesdrótból lehetett az is

taliga 11 napja: +4
Na ilyen sörösüveget se láttam még: "Szántás közben átmentél egy sörösüvegen és tönkrement a traktorod."

» Korábbi beszólások

Nemrég történt

vöröske 9 perce:

Már megbántad, hogy mikuláskor a gyerekek kedvéért átalakítottad a traktort. Azóta egy kioldhatatlan csomó miatt sehogy sem látod rendesen a sorokat a hat rénszarvastól.

drtraktor 24 perce:

A kocsmába belépve fiatal pesti récéket pillantottál meg. Azt kérték, ülj le közéjük mert antropológiás egyetemisták, azt´ megmutathatnád, mi az a terepmunka. Tetszett neked a felállás, hiszen olyan hosszú volt a combjuk, mint a kaszáspóknak, és néhány baracklikőr után ők is oldottabbá váltak. Elmagyaráztad hát, mi az a terepmunka.

Zetor007 1 órája:

Szántásból hazafelé Sanyi bát láttad, ahogy kergetőzik a Tyutyu nevű traktorával. Az öreg kaszálta volna a gyepet, de rájött a füttyentés. Kilépett a mezőgépből, közben a könyökével véletlenül megütötte a váltót. Na, a Tyutyu elindult ám hátrafelé, jó fél gázon. Hol Sanyi bá szaladt a Tyutyu után, hol meg a Tyutyu a Sanyi bá után! No, te is odavágódtál segíteni megállítani a fenevadat, de sajna te is csak Sanyi bával...