Traktornevelde

vigyél a traktoromhoz!

traktor:
jelszó:

nem ittam még eleget!

» regisztráció
» elfelejtett jelszó

beszólások

taliga 10 napja: +4
Szögestrótos sör... hm... Érzem benne a piaci rést.

kistraktor 11 napja: +5
Szögesdrótból lehetett az is

taliga 11 napja: +4
Na ilyen sörösüveget se láttam még: "Szántás közben átmentél egy sörösüvegen és tönkrement a traktorod."

» Korábbi beszólások

Nemrég történt

paleo11 9 perce:

A traktorod mély benyomást tett az LK Bulls-ra, az edző csillogó szemekkel leste, ahogy elgurul a pálya mellett. Megkért, hogy készíthessenek csapatfotót vele, cserébe megkóstolhattad a kapu...

vöröske 37 perce:

Már megbántad, hogy mikuláskor a gyerekek kedvéért átalakítottad a traktort. Azóta egy kioldhatatlan csomó miatt sehogy sem látod rendesen a sorokat a hat rénszarvastól.

drtraktor 51 perce:

A kocsmába belépve fiatal pesti récéket pillantottál meg. Azt kérték, ülj le közéjük mert antropológiás egyetemisták, azt´ megmutathatnád, mi az a terepmunka. Tetszett neked a felállás, hiszen olyan hosszú volt a combjuk, mint a kaszáspóknak, és néhány baracklikőr után ők is oldottabbá váltak. Elmagyaráztad hát, mi az a terepmunka.