TraktorNevelde
Az imént szántott: Zetor007
 

Itt a sok pofázásotok

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89

Dömdödöm 4930 napja:
Van rá határidő meddig lehet eseményt küldeni?

tura 4930 napja:
Nem nagyon küldtök esemény-ötleteket. Elmondanám, hogy az olyan ötletekért, amik bekerülnek a játékba, darabonként 20 eurót fizetünk!

Pónii 4931 napja:
feltétlen figyelek majd a csizmire :D

töftöf 4931 napja:
Bögyös Nándor,a baltás gyilkos elégedett volt velem:D Ez volt minden vágyam

Gábor bácsi 4931 napja:
holnap meg valamilyen menyecskével elpálinkázgattok, elkártyázgattok - hagyod nyerni - aztán irány az akol ! :) Arra kell csak ügyelned,hogy fagyos legyen a répa na és hogy a csizmi a lábadon legyen :D

Gábor bácsi 4931 napja:
:)

Pónii 4931 napja:
Gábor bácsi, a perzekútor nagyon meg volt elégedve a munkáddal, ezért megajándékozott egy palackkal a házipálinkájából. :D

Gábor bácsi 4932 napja:
Orosz Viktor meg volt elégedve a munkáddal, ezért behívott pálinkázni. Ezért szeretem én ezt a melót :)

Cthulhu 4932 napja:
Hogy ősgyík vesszejét helyezné belé a mindenható! -> Ezen besírtam. :D

Pónii 4932 napja:
köszi :)

Gábor bácsi 4932 napja:
Emil elment :)

Gábor bácsi 4932 napja:
Gratula a futam győztesnek. Megy az emil :)

Pónii 4933 napja:
megnyertem a versenyt, aztán tönkre is ment a járgány egyből.. :D Szántás közben átmentél egy fagyott vastagkolbászon és tönkrement a traktorod.

Putyika 4933 napja:
Gratulálok a győzőknek, a l pálinkáért külön!!!!

Cthulhu 4933 napja:
Le maradtam, a kurva életbe!

Pónii 4933 napja:
alig várom :)

tura 4933 napja:
Gábor bácsi azt mondta :) Kapsz e-mailt.

Pónii 4933 napja:
és akkor most kajak kapok 1 liter páleszt? :D

tura 4933 napja:
Gratulálok én is mindenkinek :D

John Deere 9630T 4933 napja:
Jaa most már értem :)

tura 4933 napja:
mikromásodperc

John Deere 9630T 4933 napja:
amúgy ez mi 874092 μs ???

John Deere 9630T 4933 napja:
Majdnem :)

Pónii 4933 napja:
úúúú de boldog vagyok :DDD

Dutra 4933 napja:
Póóni, gratulálok ;)

Fityfene 4933 napja:
úúúúúúúgy izgulok :D

tura 4933 napja:
eredmények kb negyed óra múlva, 16an voltunk 5 másodpercen belül :)

Dutra 4933 napja:
aj meghalok az izgalomtól :DD

John Deere 9630T 4933 napja:
Eredmények?

pirostraktor 4933 napja:
nah, kiv

tura 4933 napja:
1 perc és start!

tura 4933 napja:
most már NE szántsatok

tura 4933 napja:
szántsatok

Cthulhu 4933 napja:
Jöttömre 18:25-kor számítsatok, a kocsma felöl!

Gábor bácsi 4933 napja:
én már akkor a melóhelyen ketyegtetem a gépet, de lélekben veletek vagyok es drukkolok nektek ! :)

tura 4933 napja:
jól van hát, ma este fél 7kor lehet egy futam! nemsokára kiírom a nyereményeket

Gábor bácsi 4934 napja:
meglehet,de lesz egy pár vetélytársad :)

tura 4934 napja:
igazi pálinka? mert akkor én nyertem! :P

Gábor bácsi 4934 napja:
kijózanodtam,de a szavam állom !

CsámpásRozi 4934 napja:
mert korán kelő paraszt vagyok :D

bubiii 4934 napja:
Ismét egyszerre!

Gábor bácsi 4935 napja:
szóva5 crak azt akartam móndani,hogy ha lerz traktoror futam,a födij lehetne 1 l pálhnja tőlem persze ha akarjátok ?

Gábor bácsi 4935 napja:
nyertem 5 eurónyi étkezési utalványt a fasz tudja mí5zén módon,de a lényeg,hogy az ujonnan kezelt pálesz nagzon tuti - nemhiába én is főztem _

Fendt favorit 4935 napja:
:D

Belarus 1221 4935 napja:
M

TrapTrapTrap 4936 napja:
A kibaszott szájbahányt fost!

Fatrakesz 4936 napja:
Hogy a fagyott kutyaszar t

tura 4937 napja:
A szántás közben is amortizálódott, azt megszerelte ;)

töftöf 4937 napja:
Bementél a kocsmába zsírozni és elnyertél Fecó bától 50 eurót. Könyörgött, hogy add vissza neki a részét, mert megveri otthon az asszony. Cserébe teljesen megszerelte a traktorodat. A 100 százalékos trakin mit szerelt meg bakker

Cthulhu 4938 napja:
25 eurót buktál tippmixen.. Jól indul ez a reggel is. ^^

CsámpásRozi 4938 napja:
Fele annyi idő alatt végeztél és a gazda, Kovács Vili nem volt otthon, úgyhogy a lánya, Fanni hátrahívott a ház mögé. Fél órán át hemperegtetek a szalmában meztelenül. Pontosabban a gumicsizmád végig rajtad maradt.- bámulatos, hogy mennyire hímsloviniszta egy ipar a mezőgazdaság :D

Cthulhu 4939 napja:
Nini! Megjelent a kocsma menü pont. Csak nem? :)

Gábor bácsi 4939 napja:
Keresztapám mondta mindig: A jó üzletek mindig a kocsmában köttetnek. Szántás közben az eke egy bombát forgatott ki! Még szerencse, hogy hatástalan. A kocsmában Ottó, a fegyverbuzi 50 eurót adott érte.Ezért megéri betérni :)

Gábor bácsi 4939 napja:
Tura ! Ez az apró betűs rész kurva jó :)

CsámpásRozi 4939 napja:

tura 4939 napja:
***

Fityfene 4939 napja:
...

tura 4939 napja:
A gyik-ben már látható, mik lesznek az új toplista szempontjai. Aki szeretne előkelő helyen kezdeni az új listán, figyelembe veheti, egyébként nem ajánlom :)

tz4k007 4940 napja:
nem történt nagyon sok minden,de a kerékpárútba beleszántottam. Amúgy holnap túr de franc lesz :)

Gábor bácsi 4940 napja:
akkor ma viselhetted a sátán jelét...

tz4k007 4940 napja:
ma vagyok 666 napos.

hőőő 4940 napja:
200 NAP! KÖSZÖNÖM TRAKTORNEVELDA!!!

mylittletraktor 4942 napja:
köszönöm Gáborbácsi:) fáradtságos munka eredménye. A detoxban ébredtem minden reggel. De sebaj. Ebben a hónapban ledolgozom ezt a sörhasat.. Már ha még maradt élő agysejtem.. :))

Warm 4942 napja:
3h

Gábor bácsi 4942 napja:
Szántás közben átmentél egy Sztálin-szobor darabon és tönkrement a traktorod. A munkát azért kifizette Szilágyi Ernő, a paraszt, mert ő tehetett a dologról.Hajdú Zsiráf hazavontatott, ez 5 euródba került. A tetves kommunisták basszák meg...

Gábor bácsi 4942 napja:
Aztakuurva - még jó,hogy nem hajtottam a sörre és inkább szintet léptem :) Minden esetre gratula ekkora mennyiséghez / de tuti hogy óriási sörhasad lett / :)

mylittletraktor 4942 napja:
7438 söröcske :) 10ezret akartam de mostmár mindegy !:D

LOSER 4942 napja:
3 h

Fityfene 4942 napja:
jah, Tura még fizet is érte :D :D :D

töftöf 4942 napja:
akkor az a munkád hogy ezzel játsszál

Fityfene 4942 napja:
Gábor bácsi és ha egyik sem? :D

Gábor bácsi 4942 napja:
Az én korommal már... mondhatnám veteránnak számítok.

Gábor bácsi 4942 napja:
úgy,hogy vagy munkanélküli vagy gyerek vagy rengeteg szabadidővel :)

CsámpásRozi 4943 napja:
pl: 00:30, 04:30, 08:30, 12:30, 16:30, 20:30. fura, mi?

mylittletraktor 4943 napja:
Ottvan orarol, orara. Ugyes es fuggo vagy!:D

Fityfene 4943 napja:
most nézem, 28-án hogy tudtam hatszor szántani? :O :D

Fityfene 4943 napja:
izgatottan várjuk ;)

tura 4943 napja:
Fityfene, RS09, örülni fogtok majd az új toplistának :)

mylittletraktor 4943 napja:
na... ha nem az enyém lesz a söröskupa, akkor mély depresszióba fogok esni.. (ne legyen a naplóm megtévesztő, hónap elején több mint 2000eurót elsöröztem.. :D)

Fityfene 4943 napja:
éjjel-nappal szántunk, a napi 5 szántás mindig megvan. És tök jó érzés, hogy jön pár olyan, aki 2 havonta szánt és megelőz

Fityfene 4943 napja:
teljesen egyetértek Rs09-el

RS09 4943 napja:
Tura! Azért nem reklamálunk olyankor amikor előzünk egy nem szántót, mert a nyitó oldalon ki van írva világosan, hogy aki nem szánt bizonyos ideig, azt pontlevonással büntetik. Aki nem szánt, az tisztában van a következményekkel.

RS09 4943 napja:
Aki nem szánt folyamatosan az viselje a következményeit.

RS09 4943 napja:
Az a baj, hogy aki szánt nap mint nap az nem nagyon örül annak, hogy valaki aki hónapok óta nem szántott az egyszer csak megelőzi. Továbbá, ha esetleg több ilyen is van akkor további helyezéseket is veszíthet.

CsámpásRozi 4943 napja:
nekem semmi problémám amúgy)

CsámpásRozi 4943 napja:
de az nem a mi döntésünk, ha valaki nem játszik tovább)

hőőő 4943 napja:
Tura ebben nagyon igazad van! Pláne hogy mennyi idő után van pont levonás? 1 hónap?

tura 4943 napja:
Bezzeg ha valaki előrébb jut, mert valaki abbahagyja előtte, azért nem reklamál senki.

Gábor bácsi 4943 napja:
Maradjunk a valódi gyümölcsnél ;)

CsámpásRozi 4943 napja:
miből? miből? majd uborkából :D

TrapTrapTrap 4943 napja:
Gyerekek, azért szántunk, hogy legyen lóvé, majd abból tudjunk venni piát, meg meg tudjuk szerelni a traktorunkat. A lelkiismeretes paraszt azért is zsánt, hogy a föld meg legyen művelve, mert kell a jó termés... különben miből lesz a káposztapálinka?

Fityfene 4943 napja:
és így kinek van kedve szántani? Mert ugye itt a toplista, ez egy verseny, azért szántunk, hogy előrébb jussunk. De hát így nincs értelme és elmegy a kedvünk a szántástól, hogy ilyenek miatt csúszunk le 4-5 helyet.

tura 4944 napja:
Több helyet jutottatok előre ennek a szabálynak köszönhetően, mint amennyit hátraestetek, ezt már megbeszéltük. De lesz új toplista nemsoká, csak legyen időm megcsinálni.

Gábor bácsi 4944 napja:
főleg,mer igy a mindennapi betevőért szántóknak a kedve romlik a kelleténél jobban.

Gábor bácsi 4944 napja:
igazad van Fityfene ! Tura ezen a szabályon nem lehetne változtatni ?

CsámpásRozi 4944 napja:
hát jah, ez igazságtalan, lepje el a kóró a földjét, egye meg a rozsda a gépét. pf

Fityfene 4944 napja:
szerintem a kurva isten bassza meg, hogy megint hátrébbcsúsztam egy helyet a toplislátán, de most komolyan. Éés megint egy olyan miatt, aki hónapokig nem szántott...

töftöf 4944 napja:
Nem figyelt a fél szemével:D

Cthulhu 4944 napja:
Jumurdzsák, az aranyhörcsög szántás közben beszorult az eke alá.. wtf? :D

töftöf 4945 napja:
Na tetszik ez a nap,maxra raktár a sört meg a páleszt is:D


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89