Itt a sok pofázásotok
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
tz4k007 4891 napja:
Gábor bácsi 4891 napja:
a nevemből is csak az első betűt látom. Tura tudsz segíteni,hogy mi lehet a baj ?
Gábor bácsi 4891 napja:
ti látjátok vajon mindet ? Én csak néhány betűt :(
Gábor bácsi 4891 napja:
miért nem látszódik a kiirásom?
TM14 4891 napja:
mikor lesz kocsma?
Doszka 4891 napja:
Fruska: Ezt már felvetettem, a válasz az volt turától, hogy "tervben van" :)
fruska 4892 napja:
Az abszulút toplistát nem lehetne egészben látni?
G 4892 napja:
Aut
Doszka 4892 napja:
Értem シ
fruska 4892 napja:
Na végre Tura, azt hittem, csak engem zavarnak ezek a netmaffiás hülyeségek!!
tura 4892 napja:
Doszka, vannak náluk, akik inaktívabbak. Ez amúgy is most lett bevezetve, úgyhogy nem lesz egyből minden jó, legalább a következő heti frissítésig. Aki meg mégegyszer reklámozni meri a netmafiás szarját, annak kettétöröm a traktorát!
Gábor bácsi 4892 napja:
.erzsébet utalványt :)
Doszka 4893 napja:
Egy valamit nem értek: Régen inaktív emberkék a ranglistában ZÖLD nnyíllal. Hogyan lehetséges ez? Nem lefelé kéne pont csúszniuk?
John Deere 9630T 4893 napja:
Ez a lista már valamivel jobb!
G 4893 napja:
Benne vagyok egyikkel sincs baj
tz4k007 4893 napja:
cenz
Warm 4893 napja:
meg vedeljünk -:)))))))
LOSER 4893 napja:
szerintem csak száncsunk!!!!!!!!!!!
G 4893 napja:
G 4893 napja:
engem meg elkapott a ceruza cenz
G 4893 napja:
ezek szerint kifinomult
G 4893 napja:
Ezek szerint kifinomult
G 4893 napja:
ezek szerint egy kifinomult
CsámpásRozi 4893 napja:
gyengébbeknek megírom, hogy tura kérdezte, hogy melyik ujjába harapjon. Erre tettem javaslatot :P
CsámpásRozi 4893 napja:
Gábor bácsi, neked már csak ez okozna örömöt :D mivel írtam, hogy már írtam korábban) van olyan jó dolgom, hogy ne én csináljam magamnak. Javaslom, hogy te is keress társat ehhez a játékhoz, mert valami mennyei érzés :D
Gábor bácsi 4893 napja:
Amúgy örülök,hogy sikerült :)
Gábor bácsi 4893 napja:
nocsak Rozi :) Sikerült? Feldugtad magadnak ? :D
tz4k007 4893 napja:
ezek szerint nem érted a viccet,de káromkodni azt tudsz. Inkább száncsá :)
CsámpásRozi 4893 napja:
én meg azt üzenem, mint Jehova tanúinak, akik azzal állítottak meg az utcán, hogy: - Jézus üzenete!, hogy ne üzengessen, jöjjön el személyesen és mondja a képembe :D ezenkívül pedig olvashattam olyanoktól ötleteket, akik napi 6 szántás közben agyalták ki a leírt gondolataik. Nekem is volt egy zseniális ötletem, s látom, bevált a középső ujj) köszi)
tz4k007 4894 napja:
hát akkó száncsunk :)
Gábor bácsi 4894 napja:
a tömegnek meg azt üzenem,hogy a napi 6 szántás közbeni szünetekben ötleteljetek - ha jó az ötlet,úgy is megvalósul ;-)
Gábor bácsi 4894 napja:
nekem jobban tetszik ez a lista - holott nem szántok naponta 6x és nem vagyok toplista bajnok sem. Kösz Tura,hogy vetted a fáradságot és összedobtad ezt az új neveldét !
töftöf 4894 napja:
ez az visszakaptam a 17. helyem :D
tura 4894 napja:
tervben van ;)
Doszka 4894 napja:
Az "abszolút toplista" is lenyílhatna, ha több emberke helyezését íratom ki :)
Fityfene 4894 napja:
ez már jobb :)
tura 4894 napja:
No tesztelgessétek. Nagyobb súlyt kaptak az össz-szántások és új büntetés-rendszer lett a nemszántóknak.
tura 4894 napja:
fizikailag sosem vettük el tőlük, csak a listában látszólagosan csökkentek a pontok. Az újban viszont x nap nem belépés után csökken a jókedv és a traktorszint, ez nem áll vissza akkor se, ha újra szánt.
Fityfene 4894 napja:
nem kell képlet, aki sokáig nem szánt, az ne kapja vissza a pontjait. Így igazságos :)
tura 4894 napja:
Képleteket is szívesen fogadnék pontszámra, a gyikben fellelhető szempontok alapján. Van köztünk matekzseni? :)
tura 4894 napja:
Akkor hát hajrá! Ömlesszétek ide a javaslatokat, hétfő körül elolvasom mindet és a leírtak alapján fogok cselekedni ;)
Fityfene 4894 napja:
ez most így aztán nagyon fasza, éjjel-nappal szántok, javítok és nem, hogy haladnék előre, hanem még csökken a pontszámom :D
Fityfene 4894 napja:
annyi lett volna az új toplista, hogy azon nem kapják vissza az x napja nem szántók a pontjaikat, s kész. És nyílván itt jobb megbeszélni, mivel itt mindenki látja és hozzá tud szólni
RS09 4894 napja:
Szeritem is jobb nyilvánosan megbeszélni. Minden vélemény látható.
RS09 4894 napja:
A régi listával annyi volt a gond, hogy akik mondjuk 500 napja nem szántottak aztán egyszer csak megint, azok visszakapták az amúgy jogosan levont pontjaikat. Emiatt a folyamatosan szántó traktorosok néha visszaestek.
CsámpásRozi 4894 napja:
ha már kérdezted, legyen mondjuk ööö a középső :D
4894 napja:
Szerintem nagyon nem drámázás.... Ehhez akkor legalább te is látod h kineik mi a véleménye, mert a másikéról ugyanúgy megmondjuk a véleményünket, ha pedig privátba írják azt csak te látod és nem tudod h másoknak mennyire tetszik az ötlet...
tura 4894 napja:
Szóval vegyétek figyelembe, hogy az új lista TESZT jelleggel működik még mindig. Pontosan ezért indítottam el, hogy éles körülmények között lássam, hogy mi a véleményetek, és idővel közelebb jussunk ahhoz, ami mindenkinek jó egy kicsit legalább. Nem véletlenül kértem, hogy e-mailt írjatok, mert akit valóban érdekel a dolog, az képes venni a fáradságot és a közösség előtti drámázás helyett (akinek nem inge) építő jellegűen fog írni.
tura 4894 napja:
JD9630T: Te meg akkor rakj össze egy jobbat. A régi se kedvezett senkinek és igazságtalan volt, főleg az aktívokkal, sőt, katasztrofálisan borzalmas volt, ez nem lehet vita tárgya.
tura 4894 napja:
gberes, CsámpásRozi: jókat írtok, bár mailen kértem. Kétféle véleményt szoktam kapni, az egyik, hogy a régiek nem kapnak elég pontot, a másik, hogy az újak nem jutnak fel elég gyorsan. Ezek szerint nagyjából megfelelő az új ranglista, hiszen a két oldal viszonylag egyenlő, senkinek sem kedvez igazán. Melyik ujjamba harapjak? :) Amúgy lesz még hangolás a következő napokban-hetekben, nyugi.
John Deere 9630T 4894 napja:
Ez az új lista egy borzalmasan rosszul össze rakott lista! Ez nem kedvez se a régi se az új traktorosoknak! Hiába szántunk mint a barom valahogy úgy megy az egész hogy 3at lépünk előre 2,5 et meg vissza! Szerintem ez így nagyon rossz! A régi is sokkal jobb volt ennél!
CsámpásRozi 4894 napja:
gberes, én viszont úgy gondolom, viszonylag új traktorosként, hogy ha a régiekkel nem igazságos a ranglista, akkor mit várjak majd idősebb traktorosként? Egy igazi paraszt sem örülne, ha csak szánt, iszik és a terményéért nem kap annyit, mint aki csak most kezdte az ipart. Szóval egy kisebb reform helyett, azt tapasztalom, hogy lett egy újabb probléma.
gberes 4894 napja:
Fityfene meg a többiek: gondolom ez azért van, mert az új rendszernek az volt a célja, hogy a kezdőknek is legyen esélye előrébb jönni a listában. Ehhez viszont kell, hogy a pontok ne nőjjenek egyenletesen a szántások számával, a hangsúly átkerült az aktívságra. Egy 250 napos traktornak az országos nyolcadik hely az egyébként igen szép teljesítmény:)
Fityfene 4894 napja:
milyen jó, hogy kb már egy hete 24300 pontom van, hiába szántok...
West 4895 napja:
az létezik hogy csökkennek a pontjaim, úgy hogy folyamatosan szántok, iszok, javítok?
tura 4895 napja:
gyik menü, narancs táblázat
JohnDeere 6600 4895 napja:
mikor lehet szintett lepni??
Doszka 4895 napja:
Az új rangsort értem "fejlesztés" alatt, azóta, hol betölt rendesen, hol nem. Most pl. piáláskor visszatöltött, de javítás után nem, hanem csak félig, aztán olyan, mintha töltene, de áll egy helyben az adatforgalmam meg lemegy 10-20 bájt/sec - ra
tura 4895 napja:
volt mostanában fejlesztés? o.O
Doszka 4896 napja:
Van hogy simán megy, mostanában már nem akad ki, csak fejlesztéskor volt nagyon vacak
TrapTrapTrap 4896 napja:
Doszka, csak egy tipp, valami nem stimmelhet a javascript futással. Bár írtad, hogy ez más böngészőben is előjön...
Dömdödöm 4896 napja:
Nálam is minden rendben.Minden funkció működik, ahogy eddig
Doszka 4896 napja:
Széthal: Nem frissít és nem tölt vissza rendesen. Ha iszok akkor a gluggy nál megáll, nem tölt, ha veszek, akkor fehérség
fruska 4896 napja:
Nálam nincs gond!
TrapTrapTrap 4896 napja:
Tura, nincs ilyen hiba nálam.Doszka, mit jelent nálad pontosan az, hogy széthal az oldal?
tura 4896 napja:
Másnál is van ilyen hiba?
Doszka 4896 napja:
Elaludtál a szántás elején, egész nap egyenesen mentél. LOL, egész éjjel nem is aludtam, szóval ezért... :)
Doszka 4897 napja:
Az oldal fejlesztése óta nekem mindig széthal, ha veszek valamit, illetve amikor piálok, és újra kell tölteni az oldalt. Cookie törléssel, és másik böngészővel is próbáltam, ugyanez lett az eredmény
West 4897 napja:
Hello Apu! :)
Warm 4897 napja:
szia kisfiam
Warm 4897 napja:
nagyon szeretném -:))))
Gábor bácsi 4897 napja:
háát versenybe szállhatok ha nem szeretnéd azt a kupát :)
LouisVuitton 4897 napja:
de azért feketén működhet az a játékgép :D
Warm 4897 napja:
szép kísérlet T2000futuregyőzzön a jobb, harcol még valaki a sörkupáért?
John Deere 9630T 4897 napja:
A kocsmában játékgépezős esemény már nem aktuális :) ki lehetne venni.
béjemvé 4898 napja:
akkor nem lesznek később sem hatalmas ugrások :)
tura 4898 napja:
idén:)
JohnDeere 6600 4898 napja:
mikor nyilik a kocsmaajto??
gberes 4898 napja:
14. szint, 33.4 €
Fatrakesz 4898 napja:
9. szint 23,7 EUR esemény nélkül.
tura 4898 napja:
Később nem lesz ekkora ugrálás a listában. Aki a régire vágyik, az nézze a jobb oldalit, ott aztán nincs kecmec. Hogy mennyit keres az x szintű traktor, azt én sem tudom fejből, ha valakinek van ilyen, írja be :)
béjemvé 4899 napja:
Egy 10-15-20-as szintű traktor kb mennyit keres egy esemény nélküli szántással? :)
Tura 4899 napja:
Amúgy várom az emaileket.
Tura 4899 napja:
Igyál! Javíts!
tz4k007 4899 napja:
Mivel tudod növelni az állapotbónuszt?
LouisVuitton 4899 napja:
lázad lázad lázad lázad!!!
John Deere 9630T 4899 napja:
Egy szántásal 407 pont veszteség lett majd miután feljavítottam az állapotokat kevés plussz lett... Tré ez a lista akkor is a régi sokkalta jobb volt..
Ausztenit 4899 napja:
Eddig valahogy volt értelme szántani. Figyeltem az előttem lévőket, hány pont kell, hogy megelőzzem, szánt-e éppen... most meg ebben az új rendszerben ugrálok 5 helyezést oda vissza, ihatok, szánthatok, de cél nélkülinek érzem. Jobb volt a régi rangsor.
Pónii 4899 napja:
én meg azt nem értem, hogy a nevem mellett zöld nyilacska van mindig, de egyre kevesebb pontom van és egyesével lépkedek vissza :D
West 4900 napja:
a GYIK-be le van írva ;)
John Deere 9630T 4900 napja:
NEM ERTEM A LISTAT...MI A LAPJAN VALTOZIK...
West 4900 napja:
nice :D
Warm 4900 napja:
van kihivó a sörkupára?5000 -t vállalok
Warm 4900 napja:
mi ez az új ki ba......s?jajajajajaj
John Deere 9630T 4901 napja:
Nem v
Cthulhu 4901 napja:
tudom mit tettel tavaly nyaron wiwykee!! :)
tura 4902 napja:
Mint tudjátok, az új rangsor jelenleg tesztüzemben működik. Ma este várható némi varia.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
