Itt a sok pofázásotok
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
Warm 4711 napja:
5 napja nem is volt a gépnél, úgyhogy nyugi....
szia CH
Fityfene 4711 napja:
januárban nyert egy hónap gazdálkodója kupát, eddig azt írta neki, hogy "nemrég nyertél ilyen kupát" és az hónap közepén tűnik el. Onnantól már esélyes. És ez így van, megfigyeltem már
Fityfene 4711 napja:
LOSER nem szoktad még meg, hogy itt mindig furcsa és megmagyarázhatatlan dolgok történnek és soha, semmire nincs válasz? :D :D :D
LOSER 4711 napja:
Tura köszi a választ
Dömdödöm 4711 napja:
Hódoltál titkos szenvedélyednek és elcsentél néhány csapágygolyót Lajcsi bá sufnijából. Úgyse kell már neki, mert mióta kapott egy tévét az unokájától, valóságshow-függő lett.
Szegény öreg...
LOSER 4712 napja:
"Lestoppolt két mosolygós holland turista, elvitted őket a szántóföld végéig." Hollandok.... és mosolyognak..... na tekerj egyet nekem is ! :D
béjemvé 4712 napja:
Csoda így is, hogy első háromban vagyok! :D
Bezzeg az Unicumokat meg vedelem, de az csak az első 10re elég.. :D
LOSER 4712 napja:
2. helyre jó :D
béjemvé 4712 napja:
Elég mázlis vagyok a hónapban úgy nézem! :D
LOSER 4712 napja:
igen, tegnap nyert 30-at, de én 1000-ről beszélek....
Dömdödöm 4712 napja:
Futamon nyerte, mert magára fogadt!
LOSER 4712 napja:
Tura, hogy került csocsiba 3500 euróval a hónap gazdálkodója 1. helyre, amikor tegnap még az 5-ben sem volt??????? Az 5.-nek van 2600 ??????? 1 nap alatt keresett 1000 eurót?
Gábor bácsi 4712 napja:
Mélyen szántottál és olajat találtál a szomszéd faluban. Már úton van két amerikai egység, hogy demokráciát csináljanak Iszapszentgilisztáson. Hát igen :D
Kálmán 4713 napja:
Szántás közben átmentél egy Kispolski-hengerfejpakoláson és az ekéd látta kárát. ez azért durva... egy polskialkatrész..
Traktoros66 4713 napja:
Kovàcs fèle ijjak jó minõsègüek ès szèpek.
Cthulhu 4713 napja:
Akár ebben a soreendben. :)
Gábor bácsi 4713 napja:
mi érdekel jobban? A pálinka vagy a pogácsa ? Vagy ebben a sorrendben ? :D
Cthulhu 4713 napja:
Kovács Tamás csinálta. :) Gábor bácsi, mondd csak merre laksz? :D
Gábor bácsi 4713 napja:
amúgy épp pogácsát sütünk benn,miközben kinn főzzük a pálinkát és arról beszélgetünk,hogy holnap be kéne rúgni :) És így is lesz ;)
Gábor bácsi 4713 napja:
királyok vagytok !!! :)
Traktoros66 4713 napja:
Ki a készítő?
Cthulhu 4713 napja:
Hmm.. Pont ma vettem egy szép darab íjat. :)
Traktoros66 4713 napja:
Ha érdekel az íjászat nyomj egy like-ot. Egyébként szeretek pecázni és szeretem a p*ncit is és be is kéne rúgni :))
Cthulhu 4713 napja:
csak kíváncsiságból: ha szerinted is beköne rúgni, nyomj egy lájkot! :)
LOSER 4713 napja:
júúúúúúújjjjj, de csúúúnyaaaaaa ez a Warm !!!!!! :D Jó is volt 3 éve !!!!! Hawaii ing, rövidgatya, papucs, igazi esküvői szett !!!!!!!
TrapTrapTrap 4713 napja:
csak kíváncsiságból; ha szereted a p*ncit, nyomj egy lájkot! :D
Gábor bácsi 4713 napja:
csak kíváncsiságból: ha szeretsz pecázni,nyomj egy like-ot !
Warm 4713 napja:
köszi
CsámpásRozi 4713 napja:
Boldog évfordulót warm
Warm 4714 napja:
Ch! (LOSER)
3
ma 3 éve az esküvömön mulattál! ma essél ki ha lehet! egyébkén várunk benneteket nagy szerettel...
Warm 4714 napja:
losert és rs09t minden áron szabotálni kell!
( ez egy rendszer üzenet )
Kálmán 4714 napja:
ez a goodbye annyira rossz, hogy az már jó :DD esküszöm, csinálok egy covert hozzá xD
drtraktor 4714 napja:
Valaki belinkelte az eredetijét pár hete:
[link]
Gábor bácsi 4714 napja:
A parasztbácsi Pestre utazik. Leszáll a vonatról és első útja a kocsmába vezet. Látja, hogy kívül ki van írva: Sör, bor, pálinka, biliárd. Gondolja, hogy az elsö hármat ismeri, a negyediket viszont nem, hát kipróbálja. Bemegy a kocsmába és kér egy pohár biliárdot! A pultos látja, h az öregnek lövése sincs a dologról és gondolja, hogy megvicceli az öreget; a pult alatt belepisál egy pohárba és odaadja neki. Az öreg belekóstol és megjegyzi: -Hát ha nem lennék ilyen nagy biliárdszakértő, most azt hinném, húgyot iszok!
Cthulhu 4715 napja:
Visszagyűttem! Főnök úr, mikorra várható a következő kocsmázás?
TrapTrapTrap 4715 napja:
Traktoros szépségverseny Egerben; képek, cikk:
[link]
Dömdödöm 4715 napja:
Ma minden simán ment. Csodálkozol is. Irány a kocsma!
Legjobb esemény EVER!
béjemvé 4715 napja:
Új szint, ünnepeljünk hát a kocsmában! :)
Warm 4715 napja:
a francba
Dömdödöm 4715 napja:
Az új hibridhajtású traktorod új magaslatokba emelte a "hidrogénezett növényi olaj" fogalmát a napraforgó tábla permetezése közben.
De ha egyből felhasználja a napraforgót, akkor mit permetel? :)
drtraktor 4716 napja:
Rajt! :)
Dömdödöm 4716 napja:
Nem jött vissza a szerelőtől az eke. Ákos azt mondta azért, mert: "Meg kék mérni eztet a kónuszt, mer` be kell applikálni a gezmák lendhajtás forgási sebességét a turbóhengerhez. Oszt` sehun sem tanálom a sublert!" Kénytelen voltál lóval szántani.
Hát ez zseniális :D
LOSER 4718 napja:
nem engedtek sajnos....
daveoff 4718 napja:
CH johettel volna par nappal korabban, hogy a ropisen ott legyel:)
Warm 4718 napja:
még jó, hogy nem adtuk el a gyerek ágyat ))))))
nagyon várunk Benneteket !!!!!!!
LOSER 4718 napja:
mindenki !
Warm 4718 napja:
Várunk !!!!!! ( csak az ikrek, vagy Tündi és Suzi is ? )
LOSER 4718 napja:
aug. 11. és 31. között !!!!! :D 2 nap Mozsgó? :D
Warm 4718 napja:
hazajössz CH ?
LOSER 4718 napja:
nemáááááá !!!!! pont most augusztusban van az európai koncertsorozat. Hát ha 1 hónappal előbb tudom, akkor OK, de már le van szervezve az augusztusom..... Jó szórakozást Tura, nem semmi élmény lesz !!!!
tura 4718 napja:
JD, megoldottuk házon belül, köszi azért:)
tura 4718 napja:
JD, köszi szépen, akkor küldök maholnap egy pakkot.
LOSER, koncerteznek. Én megyek is a prágaira. [link]
LOSER 4718 napja:
Blastraki ezt honnan veszed?
John Deere 9630T 4718 napja:
Ha megkapom a képeket én megcsinálom szívesen!
tura 4718 napja:
Tudom, de mostanság sajnos nincs rá időm. De ezt szinte bárki meg tudná csinálni, valakinek lenne kedve? Adok érte traktoreurót.
béjemvé 4718 napja:
tura, a képeken át kéne írni a traktor.dzsembori.hu-t az új domain-re! :)
Blastraktor 4718 napja:
LOSER: össze vannak állva :)
LOSER 4719 napja:
"Vidám a munka, ha System of a down Sugar című számára forgatod ki a cukorrépát" Bizony vidám lenne !!!!!!! Hát még ha újra összeállnának !!!!!!
Vérig Sertés 4719 napja:
ohh, még mindig jóképű vagyok,gecy
Gábor bácsi 4719 napja:
szombaton Jászapátin ismét megrendezésre kerül immáron a 17. Alkalommal az aratónap,ami kakaspörkölt főzőversennyel van egybekötve. Mindenkit szeretettel vár a rendezőség !
Fityfene 4719 napja:
Szoros lesz :D
Traktoros66 4719 napja:
Tura, esetleg a bor ivások számát is lehetne látni a tulaj főoldalán?
Vérig Sertés 4719 napja:
412
Fityfene 4719 napja:
Elfogyasztott: 461 :D neked? :D nyugi, nekem sem lesz időm :D
Vérig Sertés 4719 napja:
És te? :-D Kissé belehúztam,de ne aggódj,egész hétvégén szeszelek,nem lesz időm nyomkodni.
Fityfene 4719 napja:
mennyi keserűnél tartasz Vérig Sertés?
Fatrakesz 4719 napja:
Nagyon jók az új események! :)
tura 4720 napja:
köszi!
Kálmán 4720 napja:
nekem szántás után eltűntek a beszólások. átmentem kocsmába, ott se voltak meg, de így, hogy újratöltöttem a főoldalt, megint megvannak
béjemvé 4720 napja:
Kocsmát rendszeresen látogatni! :)
Timcsi 4720 napja:
Üdv köztetek!!! :)
TrapTrapTrap 4720 napja:
Blas fent felejtetted a trágyaszórót? Akkor már értem miért vagy olyan szétszórt! :D :D :D
Fityfene 4720 napja:
nincs :D :P Na jó, van, sokminden :D
Warm 4720 napja:
fity? van ami tetszik Neked?
Fityfene 4720 napja:
"nagy mérföldkövet lépünk át" = széthullik, összeomlik a rendszer :D
Fityfene 4720 napja:
még a sajátomat sem
Fityfene 4720 napja:
nem látom a falon a beszólásokat
Ekecs 4720 napja:
Ok már javított.
Ekecs 4720 napja:
Tura a csapos csávó azt mondja hogy részeg vagyok,az ittassági állapotom:bölcs hogy lehetígy berúgni?
John Deere 9630T 4720 napja:
Nekem is ilyen problémám volt hogy rengeteg írás jelent meg az oldal tetején, és azután nem számolta a szántást!
Warm 4720 napja:
most született a kislánya, miért aludna? meg aztán nagyon szeretné a gazdálkodó kupát :)
Vérig Sertés 4720 napja:
LOSER,és mikor alszol? :)
tura 4720 napja:
Javítottunk egy hibát, amit az egyik új esemény okozott. Nem tudjuk, hogy ez megoldja-e a problémát.
tura 4720 napja:
LOSER, szánts újra kérlek.
tura 4720 napja:
Aki ilyet lát, küldjön emailben screenshotot, nagyon szépen kérem...
LOSER 4720 napja:
A naplómban ebben a hónapban összesen 54 szántás szerepel, a kupaesélyeknél pedig 55 !!!!!!! Tehát ez az utolsó nem íródott fel a naplóba
LOSER 4720 napja:
szántás után a kép felső része tele volt írva mindenféle írással, amiben a szántáshoz tartozó esemény szövege is többször szerepelt
LOSER 4720 napja:
Tura most szántottam ma 4. alkalommal és csak 3 van a naplóban !!!!!!! Mostanában törekszem a napi 6 szántásra és 2, 6, 10, 2, 6, 10 órakor szántok általában.....
tura 4720 napja:
Ezzel így sajnos nem nagyon tudok mit kezdeni. Kérlek figyeljétek a számokat minden szántás után, és ha történik egy ilyen, hogy nem számolta bele, de a 4 órás limit beállítódott, küldjetek e-mailt mielőbb.
Fityfene 4720 napja:
valóba, az elmúlt két napban nekem is csak 3 szántást számolt
John Deere 9630T 4720 napja:
Az a helyzet hogy minden nap hasonloan szantunk igy mindig ki jon az 5 szantas de tegnap meg tegnap elott is csak 4 lett pedig tegnap biztos hogy 5 volt!
CsámpásRozi 4721 napja:
Arany Átok akció :-) jipíjé
Kálmán 4721 napja:
Hová tűnt a muzsika? D:
LOSER 4721 napja:
nekem is volt már ilyen gyanúm......
John Deere 9630T 4721 napja:
Az lehetséges hogy a azámláló nem számolt egy szántást?
Ekecs 4721 napja:
. Ekecs alig szállt ki a traktorból, Evelin és 2 barátnője a nyakába ugrott. Ez igen!
HowlTraki 4721 napja:
Majd ha meggyün Tura a földről, akkor biztos rendet vág majd a pitvarban. :)
TrapTrapTrap 4721 napja:
No így nehéz lesz megnézni a videót, ez a címe, akit érdekel:
Farmer Digs Fire Line With Tractor
TrapTrapTrap 4721 napja:
Extrém tárcsázás, lehetne ilyen versenyit is csinálni :D (persze a videó szomorú)
[link]
Fityfene 4721 napja:
vagy hát az is lehet, hogy vége a szezonnak és majd csak ősszel indul újra :D
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
