TraktorNevelde
Az imént szántott: Syncro
 

Itt a sok pofázásotok

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89

LOSER 1817 napja:
Respect!

Worm 1817 napja:
14000

Kilovec 1817 napja:
6000

YD 89 41 1820 napja:
Hát kinyírt minket a kanyar, szó szerint :)

Teveli 1820 napja:
Ilyen is ritkán van, hogy a fele társaság az ütközés miatt kiessen. (5312 futam)

Anyád köntösben 1821 napja:
[link]
"A német játékipar büszkesége" FreddyD által bemutatva. Traktorosoknak alap ez a RPCJS epizód.

kleme 1825 napja:
Juuhhhééééjjjjj !!!!! Avagy birkabőr.....

Kilovec 1828 napja:
A 70.-re Rajta magyar!

DoszkaLaci 1830 napja:
Elég komoly karambol lehetett, ha hárman ütköztünk

Kis büszke 1830 napja:
Hali

YD 89 41 1832 napja:
Indult a kocsmakör, tessék jönni fogyasztani ;)

DoszkaLaci 1835 napja:
5 rükverc, 1 előre;)
Rajta magyar, tolatva gyorsabb

kleme 1835 napja:
Juuhhhééééjjjjj!!!!!! Avagy birkabőr.....

Kilovec 1848 napja:
Fortuna ismét mosolygott rám! Rajta magyar! Kocsmára fel!

Kilovec 1859 napja:
Nohát, ismét igyunk! 68. futam győzelemre. Rajta magyar!

Kilovec 1861 napja:
8-as derbi! Rajta magyar!

HowlTraki 1873 napja:
De jót röhögtem a Szerencsekerékben a szomszéd Pistin, aki csak egy turmixgépet nyert :D

YD 89 41 1887 napja:
Ezredik szántásra kocsmakör :D

Rumci 1898 napja:
Megy a kocsma kör

LOSER 1899 napja:
:D akarom mondani: ezüst !

LOSER 1899 napja:
1 nap, 2 ezßst !!!!!! Egs !!

Kilovec 1902 napja:
Rajta magyar! Fedák Sárira!

kleme 1907 napja:
Juuhhhééééjjjjj!!!!!! Avagy birkabőr....

kleme 1907 napja:
Juuhhhééééjjjjj!!!!! Avagy birkabőr....

LOSER 1912 napja:
300!!!! Egs!

taliga 1914 napja:
Fortuna futam győzelem. Na ilyen se volt még. :D

LOSER 1920 napja:
Majdnem meglett a 300. futamgyőzelmem..... egy kis gond volt csak..... Hullarészeg voltam... :(

taliga 1922 napja:
Gratulálok! Holnap az enyémre iszunk! :D

HowlTraki 1923 napja:
4000 napos lett a traki!

kleme 1930 napja:
Juuhhhééééjjjjj!!!!! Avagy birkabőr....

kleme 1934 napja:
Juuhhhééééjjjjj!!!!!! Avagy birkabőr.....

bihari 1947 napja:
500.Szántás! :)
Ment a kocsmakör

bömbi 1948 napja:
Este kocsmakör a futamgyőzelemre!

kleme 1949 napja:
Juuhhhééééjjjjj!!!!! Avagy birkabőr.....

Teveli 1953 napja:
Mi a Helyzet?

Kilovec 1954 napja:
eks a 26. szintre

kleme 1955 napja:
Juuhhhééééjjjjj!!!!!! Avagy birkabőr.....

kleme 1962 napja:
Juuhhhééééjjjjj!!!!! Avagy birkabőr....

bömbi 1967 napja:
No, megint egy kocsmakör. Este gyertek!

bömbi 1969 napja:
Estefelé kocsmakör!

kleme 1974 napja:
Juuhhhééééjjjjj!!!!! Avagy birkabőr....

Vörös Csillag 1990 napja:
Boldog új évet mindenkinek! :)

porsche 1990 napja:
[link]

kleme 1997 napja:
Juuhhhééééjjjjj!!!!! Avagy birkabőr....

Rumci 1998 napja:
Kellemes karácsonyi ünnepeket minden trakisnak és családjának.

LOSER 1999 napja:
Nagy pacsi Worm! Respect!

Worm 2004 napja:
Kocsmakör: Teljesítményt értél el: Nyerj 500 futamot!

80as Mtz 2006 napja:
Kocsmakör a futamgyőzelemre...

LOSER 2007 napja:
Jó a Fortuna futam szöveg..... :)

gberes 2020 napja:
3 napja volt 10 éves a gép, erre is mehet egy kocsmakör!

porsche 2025 napja:
[link]

Paraszt dodgem. :D

80as Mtz 2026 napja:
Én is nyertem, kocsmakör

bömbi 2027 napja:
Nyertem! Azonnal kocsmakör!

80as Mtz 2034 napja:
én még csak 2784 nap..
de menjen erre is egy kocsmakör!

Worm 2034 napja:
3000 nap , kocsmakör

Rumci 2042 napja:
Megy a kocsmakör

HowlTraki 2044 napja:
Néha el tudok csodálkozni azon, hogy milyen nagy is a tranktrokerék. Ma láttam egy pickupot, ami a platóján vitte, és épp hogy ráfért, sőt kicsit le is lógott.

Fityfene 2052 napja:
Kocsmakör, ha már a futamra pálinkát főztem

tura 2063 napja:
Kedves Traktorosok! Október 22-én (csütörtök) este 10 órától karbantartás lesz az oldalon, mely várhatóan legfeljebb egy órát vesz majd igénybe.

Worm 2082 napja:
✔ ✔

Bella Russzi 2102 napja:
Én a trakeszomtól semmit sem hallok :D

LOSER 2103 napja:
Nálam a System of a Down szól

Worm 2103 napja:
Én is!

Kilovec 2103 napja:
Szarvas bőgést hallgatok a kertemben.

Bella Russzi 2108 napja:
Gyerekek, tegnap olyan picsarészeg voltam, hogy nem vettem észre az 1. Helyet :D Szintentartás végett mindenki a vendégem!

Lurkó 2108 napja:
Futamgyőzelemre ment a kocsmakör! Egs !

Bella Russzi 2109 napja:
Szerintem ezt a szomszéd témát ne boncolgassuk tovább

YD 89 41 2109 napja:
,, Szántás közben átmentél egy szomszédon és az ekéd látta kárát. A munkát azért kifizette Skriba Viktor, a boncmester, mert ő tehetett a dologról."
Lett a boncmesternek is munkája...

LOSER 2110 napja:
Haza??? Szántok v iszok. Ennyi. Nincs semmiféle haza. :D

bihari 2110 napja:
400.Szántásra ment a kocsmakör!Egs

Worm 2111 napja:
kocsmakör a kupákra, egs!

Bella Russzi 2112 napja:
Részegen ki visz majd haza?!

Kilovec 2114 napja:
Most meg a halál kegyeltje lettem. Ez egy jó hét! Egészségünkre!

drtraktor 2115 napja:
Makita traktor!? Jól megy faluhelyen!!!

porsche 2118 napja:
[link]

Egy kis saját traktor, bár igaz fűnyíró, szántani csak kerékkel tud. :D Kocsmakör!

Bella Russzi 2118 napja:
Ki mit iszik gyerekek? Eladó a menyasszony

Kilovec 2119 napja:
Cimborák! Fortúna ma kegyeibe fogadott!

Rumci 2119 napja:
Ettől jobb dolgot el se tudok képzelni LOSER amit írtál. )::

LOSER 2120 napja:
Persze, mert este rádzárták a kocsmát..... És csak 7kor nyit

Kilovec 2121 napja:
6óra 18p. egyedül a kocsmában.

Rumci 2125 napja:
Jeeee

Bella Russzi 2134 napja:
Nézd má', megmozdult a fal...

LOSER 2135 napja:
Ivás közben nehéz beszélni ! Egs !

80as Mtz 2136 napja:
42 nap óta csend van itt, most megtöröm....

LOSER 2177 napja:
Szokásos Death Rally...... Épp hogy beértek négyen. :)

Lucskos 2180 napja:
Megérte pampognom :)

LOSER 2185 napja:
Wow, itt járt tura!

porsche 2192 napja:
Gyöngyösi látkép. :D

Worm 2194 napja:
[link]

80as Mtz 2208 napja:
köszönöm, hogy visszaállt a régi oldal!

Worm 2208 napja:
!

Worm 2208 napja:
igyunk az unokám születésére!

John Deere 9630T 2208 napja:
Tura is eltűnt...

80as Mtz 2208 napja:
sajnos nem tudok róla semmit...

ittasjózsi 2208 napja:
Jó kérdés, én is néztem, hogy már 18 napja nem szántott. :( Valaki tud róla valamit?

LOSER 2208 napja:
Hol van csocsiba???

HowlTraki 2212 napja:
Katasztrófa nem történt. Traktoros kép, humoros, ide való :) Csak a link rendetlenkedik.Tura helyre rakja és mindenki küld neki egy sört :)

80as Mtz 2212 napja:
Nekem se tetszik így az oldal a régi jobb volt.

Worm 2214 napja:
bocsi

HowlTraki 2214 napja:
Tura! Megigazítanád ezt a linket, kérlek? Nagyon szétviszi az oldalt. Előre is köszi!


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89