TraktorNevelde
Az imént szántott: Zetor007
 

Itt a sok pofázásotok

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89

John Deere 9630T 4496 napja:
Na itt meg mi történt!?

vöröske 4496 napja:
Mi a franc?! Már itt sem lehet nyugton ez ember a figyelem hiányos tini lányok miatt?! Ó Szent Szeszfokoló ments meg Minket!

Vivii05 4496 napja:
Oki egy pillanat és csöngetnek!

TraktorDorina 4496 napja:
de miért nem jössz viki? nem vagy kajás?

viki01 4496 napja:
SKH

TraktorDorina 4496 napja:
1 perc kb.

Vivii05 4496 napja:
Huva mész?

TraktorDorina 4496 napja:
de lassan igen

viki01 4496 napja:
Aztán majd jövök vissza GYT-re

Vivii05 4496 napja:
Még nem csöngetek!

Vivii05 4496 napja:
Most meg kiröhött

viki01 4496 napja:
De szerintem megyek el

viki01 4496 napja:
Lehet TT

viki01 4496 napja:
?

viki01 4496 napja:
Ennek amúgy mi értelme

TraktorDorina 4496 napja:
TT gyüvöl mellöttem ebíd küzbe?

Vivii05 4496 napja:
Nem tudok nevezni pedig fűt a verseny szellem a Viki meg olyan nyugodt mellettem!

TraktorDorina 4496 napja:
mizéd?

Vivii05 4496 napja:
Bakker csak 11 Izém van!:D

viki01 4496 napja:
Meg vagy még TT?

viki01 4496 napja:
De nem sokáig

Vivii05 4496 napja:
Meg előztem a Viki

viki01 4496 napja:
szegényke

TraktorDorina 4496 napja:
:)

viki01 4496 napja:
ATYA ÚR ISTEN

TraktorDorina 4496 napja:
TRAKTOR FÓBIÁT KAPOTT

viki01 4496 napja:
És a te traktorod hogy van?

viki01 4496 napja:
Oké

TraktorDorina 4496 napja:
irok egy ZSIDÓHALMI GATYASZAGGATÓT!

Vivii05 4496 napja:
Nem a Zsineg!

TraktorDorina 4496 napja:
a szempilla?

TraktorDorina 4496 napja:
okok

Vivii05 4496 napja:
Ez durva volt sokat jelentet!

TraktorDorina 4496 napja:
na???? döntöttél?

viki01 4496 napja:
Hozzá zsineget

Vivii05 4496 napja:
Naaaa

viki01 4496 napja:
Azóta hányingere van

TraktorDorina 4496 napja:
szegínyyy!!!!! elmenjek a szempillájának a temetésére? vagy vigyek zsineget, és kössem vissza?

Vivii05 4496 napja:
Ki kérem magam az egész eset le!

viki01 4496 napja:
Egyik szempillájának leesett a fele

TraktorDorina 4496 napja:
TT!!!! a love szó

viki01 4496 napja:
Azzal a kóddal mehetsz el szántani!!

TraktorDorina 4496 napja:
hova van ráirva?

Vivii05 4496 napja:
Az enyémre miért van ráírva hogy LOVE??

TraktorDorina 4496 napja:
ráérek

viki01 4496 napja:
Ez igen hosszú történet

TraktorDorina 4496 napja:
miért? mesélj csak

Vivii05 4496 napja:
Jól ez csak úgy száguld!
Érzem ahogy a hajamba fúj a Széél!

viki01 4496 napja:
Köszönöm kérdésedet nagyon nehezen

TraktorDorina 4496 napja:
hogy van atraktorod?

viki01 4496 napja:
Puszi mindenkinek

TraktorDorina 4496 napja:
miújság? Hogy döcögsz?

Vivii05 4496 napja:
Köszi Dorka hogy köszöntesz!:I

viki01 4496 napja:
Sziasztok!!!!!

Vivii05 4496 napja:
Viki!!

TraktorDorina 4496 napja:
Szerbusz Vikiiii

viki01 4496 napja:
feewfwewcfw :D

viki01 4496 napja:
eferfewfe

viki01 4496 napja:
efweoqhfcquvrlv

viki01 4496 napja:
sziasztok huidcghwiufgchrluvcrucvhvguv

John Deere 9630T 4497 napja:
Nem is néztem! :D Ki bújt a szög a zsákból :D

LOSER 4497 napja:
wiwykee, miért írtál Rab nevében??

Traktoros66 4497 napja:
Nyertem Jeeeeee:))

Rab 4499 napja:
.

Loser2 4499 napja:
Loser nincs benne az elso 30 ba

LOSER 4502 napja:
irány a kocsma, mindenki a vendégem 1 tüskére !

CsámpásRozi 4503 napja:
megszólalt a hang a gödörből :D Rab, menj és nézd meg a vetést :D

Rab 4503 napja:
nem„

Rab 4503 napja:
fgfyjm hhhhhhhhhhhhhhhhhhLoser

LOSER 4504 napja:
már kérdezni sem szabad

LOSER 4505 napja:
Kedves Rab, mire vagy kíváncsi?

Rab 4505 napja:
Mit csinalsz locs ploccs Loser

LOSER 4506 napja:
Köszönöm Mester ! :D

Warm 4506 napja:
grat LOSER! ( minek ellensèg ha barát is van? -:) )

Rab 4507 napja:
Szevasztok jotok a kocsmaba

Landni 5H 4507 napja:
Szasztok csakok!

LOSER 4508 napja:
... nem volt jó ötlet

Rab 4508 napja:
Neveztem a gyorsulasi versenyre

JohnDeere 6600 4509 napja:
Jo napot komak :)

Traktoros66 4511 napja:
Nyertem Jeeeeeee :))

Johndeerre8200 4512 napja:
Csá mindenki

kicsigép 4512 napja:
miújság testvérek?

Warm 4512 napja:
szasz

kicsigép 4512 napja:
szasztok pajtikák

Smoki traktora 4512 napja:
Zsóti Zsóti nagy kópé vagy! Csak nehogy megkívánjanak az apácák...

LOSER 4512 napja:
Hát ahhoz férfi is kell...

vöröske 4513 napja:
AKCIÓ!! a kocsmában :D
1et beszólsz kettőt kapsz! :D

West 4513 napja:
Boldog névnapot apu! :))

LOSER 4513 napja:
Warm boldog névnapot, egs !

Warm 4513 napja:

Gábor bácsi 4513 napja:
A minden ivócimborás opciónak én is örülnék ;)

Traktoros66 4514 napja:
Lehetne egy olyan pont is a meghívólistán, hogy minden ivócimborámat.

Traktoros66 4514 napja:
Ha van el nem fogadott meghívásod az illető felé akkor nem küld újat, és talán akkor se ha lényegesen kevesebbszer hív meg mint visszafelé.

Kálmán 4514 napja:
*kit SIKERÜL meghívni és kit nem?

LOSER 4514 napja:
hogy mi????

Kálmán 4514 napja:
Amúgy az mitől függ hogy az éppen a kocsmában lévő emberek közül kit meghívni kit nem?

John Deere 9630T 4515 napja:
Velem is volt ilyen de akkor simán frissítettem és jó lett

Traktoros66 4515 napja:
Mobilon sokszor előfordul!

vöröske 4515 napja:
Más is van úgy, hogy tudna inni, de a pultos nem engedi?! :(((
ez nem 1x fordult már elő velem!

Trakken 4515 napja:
O


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89