TraktorNevelde
Az imént szántott: paleo11
 

Itt a sok pofázásotok

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89

Fagolyó 4288 napja:
most indulok egy versenyen

dandanpas 4288 napja:
neked már van kupád fagolyó?

Tyorosz 4288 napja:
Nekem sincs még kupám... :/

ittasjózsi 4288 napja:
Ő erre a kupára hajt: "Aki leghosszabb ideje nem nyert kupát"

tura 4288 napja:
nem lenne helyénvaló, ha elnyerném előletek :D

LOSER 4288 napja:
Tura ! Még nincs kupád?

LOSER 4288 napja:
mondom: locsolNÁM !

Gumicsimma 4288 napja:
Miss szeptember ??? Majd adok en neked..

LOSER 4289 napja:
Miss Szeptembert én is meglocsolnám.......

LouisVuitton 4289 napja:
[link]

Worm 4289 napja:
Isten éltesse !!!

Gábor bácsi 4289 napja:
Tegnap volt a kis fiam keresztelője,ezért ma a kocsmában mindenki a vendégem egy feles Gábor bá féle pálinkára!

legalja 4290 napja:
Látjátok feleim? Lehet az ember legalja, akkor is jut neki minimum egy Betti.

Kubota 4293 napja:
Már azt hittem, az én profilom sóher lett....kösz!

LOSER 4294 napja:
talán a 6. szinttől majd

Kubota 4294 napja:
Üdv mindenkinek!
Új vagyok még, hogy lehet bárkit is meghívni a kocsmában valamire?

LOSER 4294 napja:
akkor aki a kocsmában van, vendégem egy ződ'abszintra !

Gábor bácsi 4294 napja:
Zöld abszint akció!!! Teli van gyógynövénnyel,ilyen időben meg fontos a jó immun erősség ;)

Dutra UE-28 4296 napja:
A hátsó kertbe beköltözött 8 kínai vakond család kartellbe tömörülve hirdeti a szántási szolgáltatását: "kicit olcobb". Az istenit! Az elpártolt megrendelőknek később vakondpörkölttel kedveskedtél.

A kínaiak már szántást is hamisítanak?

30Y 4298 napja:
látni a szíveddel
a szemeddel lesni
ha az élet fent van akkor
neked kell lent lenni

csocsiba 4299 napja:
én mennék, de még 5 órát kell várnom

Gábor bácsi 4299 napja:
Még 2 főt keresünk a burgonya betakarításhoz :)

Traktoros66 4299 napja:
De nehezen jön össze a futam, látom kellemes délutáni rajt lesz.

fillér 4299 napja:
Elaludtál a szántás elején, egész nap egyenesen mentél.
Toronyiránt a kocsmába! :D

csocsiba 4299 napja:
hát nem tudod kit rúgtál seggbe, nappali volt a futam

LOSER 4299 napja:
kinek fáj a valaga?

legalja 4300 napja:
"Avril lavigne időben észrevette, hogy szabotálni próbálják és a rajtnál kiverte a balhét"
Az ilyen szövegek miatt imádom ezt az oldalt :D

tura 4300 napja:
anarchia!

LOSER 4300 napja:
GYIK: Miután megvan a létszám, nagyjából 1 órával később lezajlik a verseny, kivéve a 23 és 7 óra közötti időszakot, ezekben az órákban nem indul futam"

Tegnap 23:12-kor volt a futam

Worm 4300 napja:
yep

warren 4301 napja:
Sziasztok traktoros lányok ;) Remélem a "kannák" rendben :P

Vivi 4301 napja:
Sziia:)

Niki00 4301 napja:
Sziasztok

LOSER 4302 napja:
átéltem már hasonlót..... 2x is ! :D

Worm 4302 napja:
az első héten kár idegeskedni, az utolsó nap az ami számít -:)

Traktoros66 4303 napja:
Ja és az ütközést még meg se említettem :))

Traktoros66 4303 napja:
A f...sz kivan már vele minden hónap első hete úgy megy hogy kiesés, kuplung, szabotázs, fék!!!!!!!!

Pyrrhula 4303 napja:
gégényivasparipa: ne írd ki az eseményeket az üzenőfalra csak úgy pőrén, mert megfáznak szegények! Öltöztesd fel őket valami eredeti, szép, vicces stb. gondolattal! :)

LOSER 4303 napja:
bizony-bizony, fontos a fazon !

kleme 4304 napja:
[link]

Worm 4305 napja:
yep

kleme 4305 napja:
[link]

Dzsonivolkör 4306 napja:
egyedül a kocsmában fél hatkor...hinnye!

gégényivasparipa 4306 napja:
Szépen süt a nap, fogynak a hektárok, mikor a szomszéd parcellán Horváth Nándi haverod a vadi új csúcsszuper traktorjával nyakig elássa magát. Természetesen odamész és a mezőgéppel könnyedén kihúzod a bajból. A cimborád nem győz hálálkodni, a héten a kocsmában a vendége vagy, amikor megáll a műút szélén egy S600 AMG Merci, a hátsó ajtó kivágódik, és egy ember odarohan hozzátok. Kiderül, ő a csúcs traktor gyártója, és látta a mentésedet. Ott helyben adott 100 eurót, és megesketett, hogy ezt nem árulod el senkinek.

Ancsa 4306 napja:
Azaz szántani.

Ancsa 4306 napja:
Az új, nagyon aktív tagok tiszteletére ma vmi Pista -gyökérrel mentem szábtani.

Pyrrhula 4306 napja:
Belépek a kocsmába, Unikum-akció és Robi fogad. A mai nap már csakis jó lehet! :)

LOSER 4306 napja:
Ez a beszéd, edzőbá` !

kuglofasz 4307 napja:
ha nem megy, be kell rúgni

gégényivasparipa 4307 napja:
A szomszéd Péter bácsi tanyáját halála után a Skóciából hazánkba másságuk miatt száműzött Paddy és Alistair vette meg. Miközben keményen dolgoztál, megállítottak és kaptál tőlük egy meghívót az esküvőjükre, melyet jövő héten tartanak. Bár vonakodtál, munka után segítettél nekik felállítani egy kis kápolnát az udvaron, ezért egy skót szoknyával és 50 euróval jutalmaztak.

Dzsonivolkör 4307 napja:
akkor megnyugodtam :)

Vérig Sertés 4307 napja:
nem probléma,sőt! több marad nekem

Dzsonivolkör 4307 napja:
az egy dolog koma! bár nem tudod neked ez miért probléma.

Vérig Sertés 4307 napja:
úgyis elittad volna!

Dzsonivolkör 4307 napja:
nekem a mai első szántás, még én buktam 6pénzt :(

LOSER 4307 napja:
utolsó 3 futamom kuka.....

Gábor bácsi 4308 napja:
Ha már tájszólással próbálsz beszélni,akkor egy kis kúltúrát is építsél bele ' édes öcsém '

Dzsonivolkör 4308 napja:
he?

gégényivasparipa 4308 napja:
Mi vót ez a hátbaszakajtott ganéjkodás, amit itten előkecmeregtél?

Gábor bácsi 4308 napja:
Reggel szántás után vettem javítást a trakimhoz,kettőt használtam fel belőle és semmit sem nőtt az állapot még mostanra sem.

Traktoros66 4308 napja:
Nyertem véletlenül :))
Jeeeeee......

ittasjózsi 4309 napja:
Akiknél szánthatnék, mind kocsmárosok. Mind a háromnál miért nem lehet szántani? Hátha mindegyik meghívna legalább egy sörre!

tura 4309 napja:
[link] *.*

Gábor bácsi 4310 napja:
Látom zajlik az élet :)

Dzsonivolkör 4310 napja:
csodás, visszanyertem a futam árát... megérte.

Dzsonivolkör 4310 napja:
gyertek futamra komák, mert így sose csapatom szét a járgányt!

gégényivasparipa 4311 napja:
egyet szólok 2 napig fosol

Bokszos 4311 napja:
megfricskázlak fődbe gyökerezel

gégényivasparipa 4311 napja:
Billegteted itt a nyakad, le ne kapjam ...:D

Bokszos 4311 napja:
kéred a pofot?

gégényivasparipa 4311 napja:
akkor nem lennének...

gégényivasparipa 4311 napja:
Tekintsen oda az Úristen, bőcsködözik velem szemben a zsivány! Asszongya rőtfaszú istenemet... hát osztán a desznyóim ha fele a

Bokszos 4311 napja:
kutya meg a macska! a rőtfaszú atyaúristenedet te vasparipás betyár-koma! miféle nyalkák járnak a mesgyéden túl? most leszarták a kalapács nyelit,hej...

gégényivasparipa 4311 napja:
hínnye, micsoda kajmakucsmás nyalga legények rágják a ződemet! A teringettét, hogy tikkadna beléjük a manióka!

Dzsonivolkör 4311 napja:
grat Worm :3

LOSER 4311 napja:
ááááááá túl sok volt az ital...... vazze

Worm 4311 napja:
yep

Ancsa 4312 napja:
Lakkoztam volna inkább a körmöm a futam helyett...:D

avril lavigne 4312 napja:
nos Kleme ez a futam egyikünknek se érte meg :(

kleme 4312 napja:
avril lavigne várom a barackos rettenetet :)

avril lavigne 4312 napja:
már csak egy ember kell a death rally futamra, nevezzen már valaki!!! :D vendégem egy italra!

LOSER 4312 napja:
jaj, de szép a 114. esemény

Kubota 4313 napja:
Úgy, hogy a rendőrök "okozott ellenfőzést"tartanak....

Dzsonivolkör 4313 napja:
3 józan traktor tulaj is ül a kocsmában, hát hogy van ez ?!

pápaijoci69 4313 napja:
[link]
nem semmi

Worm 4315 napja:
yep

Dr Dániel Péter 4315 napja:
[link]

LOSER 4315 napja:
hurkakolbászubi, aki női harisnyák miatt megáll verseny közben, az hogy basz meg bárkit is?

ittasjózsi 4316 napja:
Szántanék én, de várnom kell hozzá 170 percet. :(

pápaijoci69 4316 napja:
nem hogy inkább szántanátok

Kálmán 4316 napja:
Értem én, hogy faszagyereknek akarod hinni magad, legalább itt, az interneten, ha már a való életben nem vagy az, de nem itt kéne random obszcenitásokkal bizonygatni, hogy te igenis potens vagy, mikor ez se az oldal profiljába nem vág, se nem igaz.

hurkakolbászubi 4316 napja:
és mindent

hurkakolbászubi 4316 napja:
megbaszok mindenkit

kleme 4318 napja:
[link]

pápaijoci69 4318 napja:
[link]

HowlTraki 4318 napja:
Jó zene, falusi hangulat. :) [link]

kleme 4319 napja:
[link]

kleme 4319 napja:
Juhhééj!!! Avagy birkabőőr!!!

pápaijoci69 4319 napja:
[link]
:(

BitangJó 4320 napja:
"Hazafelé az út szélén találtál egy teljesen fasza kalapácsot. " Ezután szólítsatok Thornak.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89