TraktorNevelde
Az imént szántott: vöröske
 

Itt a sok pofázásotok

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89

ittasjózsi 4162 napja:
"a fegyverbuzi 50 eurót adott érte."
"Nyertél 50 eurót"

Két egymás utáni szántásból. Mi történik itten? o.O

LOSER 4163 napja:
tortaverseny 1. hely

Hamvai PG 4163 napja:
[link]

LOSER 4163 napja:
nagy baj, hogy itt a gyerekek is tudnak alkoholt inni..... bebasznak aztán egyből emberkednek

tura 4163 napja:
Az 1606-os futamot töröltük, a "kis józsi" által használt 10 másik traktor rendszámát és forgalmi engedélyét bevontuk, valamint a tulajdonost írásban, utoljára figyelmeztettük.

Kálmán 4163 napja:
Kár, hogy nem lehet fogadni, biztos hogy dr-re tettem volna...!

tura 4163 napja:
Az üzemeltető táppénzen, az egerek meg cincognak. Hát mindjárt rendet rakok!

John Deere 9630T 4163 napja:
Fasza volt a verseny :)

LOSER 4163 napja:
akarom mondani stornó

LOSER 4163 napja:
az 1 ember 1 traktor szabály alapján a Kukoricza János futam stronó

Homárnevelde 4163 napja:
Bánom hogy lemaradtam róla... :D

zsifa 4163 napja:
Ezt a sok "dr" nevű emberkét nem lehetne likvidálni? A 1606-os futam mi volt már?

tz4k007 4163 napja:
Általános iskolás gyerekektől mit vártok? Kedves Márk! Te meg inkább az órára figyelnél oda rajzolgatás helyett!

Gábor bácsi 4163 napja:
Nem a kis józsi név nem tetszik,hanem a káromkodás nem ide való. Én személy szerint kitiltanálak benneteket az oldalról,de akkor másik profilról csinálnátok ugyanezt - mi meg már legalább ismerjük ezt a pofátokat :) Habár IP cím alapján nehezebb dolgotok lenne... :)

Gábor bácsi 4163 napja:
ak26 tanulj már meg helyesen írni,az Isten áldjon meg.

ak26 4163 napja:
ha nemtetcik a kisjozsi neve akor [moderálva]

Kálmán 4163 napja:
Ezt ne tegyük személyessé ha lehet, nem csak én szavaztam le. Csak nekem legalább van gerincem felvállalni. Akinek nem tetszik valami, az leszavazza. Azért van a plusz mellett mínusz is. De, mint látod, összességében még mindig plusz kettőn áll a posztod, szóval nem kell idegeskedni. Amúgy meg, ha annyira ragaszkodsz a hétvégi jókívánságokhoz és nem szeretnél egy mínuszt sem, akkor írj mellé valami vicceset, vagy csatolj egy jó kis dalt, képet, amin mosolyoghat egy jót az ember és máris máshogy állnak hozzá a nép.

john deere 7733 4164 napja:
Kálmán, akkor most mindent leszavazol aki csak kedvességből ír ? tudom hogy nem egy csetelős oldal, csak illendő lenne hisz hétvége volt . és különben is akinek nem tetszik hogy kiirtam az ne foglalkozzon vele ! ennyi

Gábor bácsi 4164 napja:
Ott a pont Kálmánnál :)

Kálmán 4164 napja:
Azért lett leszavazva, mert ez egy üzenőfal üzenésre, nem egy cset társalgásra.

Homárnevelde 4164 napja:
Vannak ilyen remek tagok akik itt próbálják kieélni vágyaikat... Ne foglalkozz vele. :D

john deere 7733 4164 napja:
amm miért kellet leszavaznii amit irtam hogy Jó reggelt és hogy Jó hétvégét ?????? miért ? hisz nem is kötekedés csak jóból irtam ki

Gábor bácsi 4164 napja:
Kereszteld át magad kis józsiról nyugodtan kis taknyosra. Biztos, hogy nőne a népszerűséged. :)

john deere 7733 4165 napja:
jó reggelt mindenkinek !
jó hétvégét kívánok !

pálinkásjoreggel 4166 napja:
Hello

john deere 7733 4166 napja:
sziasztok :D

szj 4166 napja:
pálinkás

szj 4166 napja:
szádra vigy

Worm 4167 napja:
Yep

Gábor bácsi 4167 napja:
Röviden a lényeg a nevetekben rejlik: pálinkásjjoreggel kis józsi usgyii :)

Worm 4167 napja:
az persze mínusz akart lenni...

pálinkásjoreggel 4167 napja:
Ki az a gábor bácsi mi jozsi?

kis józsi 4167 napja:
[moderálva]

pálinkásjoreggel 4167 napja:
Nevezetek a versenyre xDDD!!!!kösz

Homárnevelde 4167 napja:
Ezt a degeneráltat jó lenne már innen eltüntetni... :D

Béjeme 4167 napja:
Igen, köszöni szépen és üdvözöl.

usgyii 4167 napja:
anyátok jól van?

john deere 7733 4167 napja:
áh belement egy szúnyog a szemembeee XD

piros 4168 napja:
5. szintűnek kell hozzá lenned, utána a cimborák alatt lesz ilyen lehetőség :)

UTB651M 4168 napja:
Hogy kell valakit meghívni egy italra?

Putyika 4168 napja:
x[link]

Gábor bácsi 4168 napja:
Ez nem cset,hogy itt beszélgessetek! Arra ott a fészbúk. Oda menjetek diskurálni.

kis józsi 4168 napja:
verseny induljon má

kis józsi 4168 napja:
csó pisti

pálinkásjoreggel 4168 napja:
Na én léptem

kis józsi 4168 napja:
regelire pálinka mi van

kis józsi 4168 napja:
misbatyus jösz versenyezni????????

pálinkásjoreggel 4168 napja:
Hanem reggelez

pálinkásjoreggel 4168 napja:
Kérdezd mástol és ne pálinkáz

szj 4168 napja:
akor kivolt
pálinka????

pálinkásjoreggel 4168 napja:
Ezt elcseszted jozsi én több mint 1 orája nem voltam fenn és nézd meg azt mikor irták

lhlhjl 4168 napja:
jhhf

kis józsi 4168 napja:
te

pálinkásjoreggel 4168 napja:
Kiirta ki azt hogy buzi mindenki?

kis józsi 4168 napja:
mivan pálinkás??

pálinkásjoreggel 4168 napja:
buzi mindenki

szj 4168 napja:
mizu

kis józsi 4168 napja:
ki vagy

pálinkásjoreggel 4168 napja:
Má nincs nekm annyim meg mielött elköltötem volna megprobáltam csak nem tudtam

pálinkásjoreggel 4168 napja:
Hova?

kis józsi 4168 napja:
következö traktor futam ot megtalálod nevezési dij 10 euro

kis józsi 4168 napja:
lépj be

pálinkásjoreggel 4168 napja:
Jo versenyzést ha elindul akkro érttem:)

pálinkásjoreggel 4168 napja:
Addig én is eljuttotam xDDD

kis józsi 4168 napja:
csak hogy tugyunk versenyezniu

pálinkásjoreggel 4168 napja:
Mért?

kis józsi 4168 napja:
nevezetek a versenyre

csocsiba 4168 napja:
helyesen LOSER

csocsiba 4168 napja:
LO
SER, még előtte leírta, és miután béállt csak egy kat

LOSER 4168 napja:
aki így tud még írni, az nem lehet részeg

pálinkásjoreggel 4168 napja:
részeg vagyok

Worm 4169 napja:
yep

John Deere 9630T 4169 napja:
Jó nagy lehúzás ez a Dízel. Maradok inkább a hangszálrobbantónál :)

Tyorosz 4170 napja:
[link] :D

Tyorosz 4170 napja:
Néha nap meghívlak egy agancsosra. :D

Homárnevelde 4170 napja:
Akkor majd néha beszélünk ki mennyire van a másiktól :P Csak hogy egy kis izgalmat majd még rávigyek ha véletlen átveszed a vezetést :P :D

Tyorosz 4170 napja:
Én azért szurkolok neked Homárnevelde! :D Végre vlm izgalom. :)

Homárnevelde 4170 napja:
Látom Tyorosz keményen beleugrottál... Kezdem úgy érezni megint egy bukott hónapom lesz... :D

Worm 4170 napja:
Kálmánnal visszaváltottuk a nagyon nagy üveget. Irány a kocsma!

Kálmán 4170 napja:
Szerintem inkább az a kérdés, hogy mit nem!

Pöry Deere 4170 napja:
Mit iszunk Worm?

Worm 4170 napja:
meg igyunk

Worm 4170 napja:
inkább szánccsunk mán

Gábor bácsi 4170 napja:
[link]

Kálmán 4170 napja:
Nem állt szándékomban leszólni semmit. És, ennek is, mint mindennek több oka van.

Tanker 4171 napja:
Csak rögtön leszóltad, hogy azt írta, hogy like, és azért gondoltam, hogy szerintem azért nem olyan nagy probléma, az idős özvegyasszony dolog pedig erősen arra utalt, hogy azzal van problémád, hogy megértik-e az emberek és nem azzal, hogy ez itt szokás-e vagy nem.

Kálmán 4171 napja:
Oké, akkor mondom máshogy, hátha úgy megérted. Ez nem egy olyan oldal, ahol ezt így szokás. Itt nem arról van szó, hogy a like helyes-e vagy sem, nem arról, hogy a selfie jövevényszó-e vagy sem, sőt még csak nem is arról, hogy milyen volt a régi magyartanárod szava járása, hanem arról, hogy valaki megkérdezte, hogy *mi* itt hogy hívjuk ezeket a jeleket, hogy *itt* mi a szokás. Mi elmondtuk mi a nevük. Facebookon like van, Twitteren fav, itt meg plusz és teccik.

Tanker 4171 napja:
Ha a sarki éjjel-nappalira, nem az lenne kiírva, hogy non stop, akkor talán nem kéne kis fejlécbe magyarázatnak odaírni, hogy 0-24, vagy a pénzváltóra, hogy change, de a sale feliratot is meg lehet említeni így karácsony után, valszeg egyszerűbb lenne ezek nélkül. De amíg a tetsziket tecciknek írhatjuk, szerintem ugyan nem nagy probléma a lájk, és rengeteg külföldi szó van ami jövevényszóként beépül a magyarba, vagy akár már saját jelendszerrel is rendelkezik, és a volt magyartanárom hamarabb ismerte a szelfi szót mint én, pedig hidd el az 50 közelében van már ő is, és lehet minuszozni, de ez nem nyelvészeti kérdés alapvetően inkább csak már stilisztikai, mert úgyis fogunk idegen szavakat átvenni, az már más kérdés kinek mennyire tetszik :)

LOSER 4171 napja:
pontosan ! ja és a vidéket nem diszlájkoljuk ! :D

Kálmán 4171 napja:
Szerintem nem, tekintve hogy ez egy magyar oldal, ahol a magyar falusi mezőgazdász életet szimuláljuk. Majd mikor már olyan jó lesz a magyar közoktatás, hogy faluhelyen még az idős özvegyasszonyok is mind megértik az angolt - na majd akkor elfogadhatjuk.

Tanker 4171 napja:
Ha teccik és nem tetszik, akkor ilyen alapon akár a lájkot is el lehet fogadni:)

LOSER 4171 napja:
teccik - nem teccik :D

Kálmán 4171 napja:
Ezek itt kéremszépen a plusz jel és a mínusz jel.

john deere 7733 4171 napja:
tudom hogy ez nem a fészbúk , de akkor minek neveznéd ezt a két jelet ?
amm én nem vok fészbúk rajongó. nem is használom , csak egy hülye kérdést tettem fel

LOSER 4171 napja:
pedig nem kell.... csak annyi, hogy ez itt nem a fészbúk és társai vagy csetelös- ismerkedős

john deere 7733 4171 napja:
XD bocs mindenkinek

Kálmán 4172 napja:
Le akartam szavazni a bejegyzést, de azzal meglenne amit akart...

LOSER 4172 napja:
mi az, h like és dislike?

john deere 7733 4172 napja:
ki falusi és ki városi ?
a falusiak nyomjanak egy like ot,
a városiak meg egy dislike-ot
KÉRLEK TITEKET :D

kovi ubi 4172 napja:
Igyátok a 420-Nándi kevertjét! Egészségetekre! Az én drága fiacskám kreálmánya. Csupa apja ez a gyerek!


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89