TraktorNevelde
Az imént szántott: drtraktor
 

Itt a sok pofázásotok

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89

Tyorosz 4147 napja:
Hasíííít a masina! :D Nem hiába 952es! ;)

kleme 4147 napja:
Harmadik hely...ez is elmegy ;) :D

kleme 4147 napja:
Kísért a múlt Homárnevelde! :D

Homárnevelde 4148 napja:
kleme? Már megint te? :D Miért kell neked mindig azt inni amit nekem?! Eszméletlen. :D :D :D

kleme 4148 napja:
:D harmadik nap,második futamgyőzelem :) juhéééj :D

Gábor bácsi 4148 napja:
Hargita akció a kocsmában :)

Worm 4149 napja:
yep

Homárnevelde 4150 napja:
Tyo: Sajnos tele van a meghívás oldalam. :)) Rövidezek neked meg sok szerencsét a keserűhöz :)

LOSER 4150 napja:
Hát ez valóban death Rally volt

Zöld íjász 4150 napja:
Jeeeee....

LOSER 4151 napja:
Árány !

ittasjózsi 4152 napja:
Tura, gyühetne már a nyár!

tura 4152 napja:
[link]

Gábor bácsi 4152 napja:
Jó tanács: eseményhez kommentet is kell fűzni, ellenkező esetben törlik.

Rabasteiger 4152 napja:
Nándor bá megkért, hogy szántsd fel a kertjét a városban. El is mentél, hisz jó piapajtásod az öreg. Ekédet le is engedted, ám alig, hogy elindultál, felszakítottál egy gázvezetéket. Volt ám káromkodás mindenféle! Hála neked a Kossuth utca gáz nélkül maradt. Szidtak is a csinatos kis szomszédasszonyok, hogy nem tudnak főzni. Közben kijöttek a gázművek és megállapították, hogy a vezeték nem megfelelő mélységben volt, és hogy ez így nem szakszerű. Így a bűn áthárult rólad a városi vezetésre. A szomszédok és az öreg jó nagy lóvét leakasztottak kártérítésként. A cimborád elhalmozott finomabbnál finomabb itókákkal, a szomszéd menyecskék meg széttárták lábukat előtted. A traktorod ki sem szellőzött rendesen, pedig hajnalban értél haza.

Worm 4152 napja:
yep

piros 4153 napja:
tetszik ez az új akció :D olcsóbb a pálinka mint a víz xD meg is hívok mindenkit a faluházban ;)

ittasjózsi 4153 napja:
napasszamek... elfelejtettem egy órával ezelőtt szántani :(

Dr Dániel Péter 4153 napja:
kis szakirodalom:
[link]

john deere 7733 4153 napja:
itt a pont :D

John Deere 9630T 4154 napja:
Különbennel nem illik mondatot kezdeni ezért most nyelvtanból kapsz egy fekete pontot. Ha kicsit visszaolvasol a régebbi beszólásokban láthatod hogy nem szokás CSÁ-val ide röfögni, nincs benne túl sok minden. A szemünkben a gondot az jelentette hogy idejöttél a haverjaiddal és tele B@SZTÁTOK az egész chat-részt szeméttel és tudod az első benyomás elég fontos. Mivel így mutatkoztatok be elég nehézen fognak innentől kezdve komolyan venni titeket.
Viselkedjetek normálisan, emberi módon, szántsatok, kocsmázzatok (persze csak itt az oldalon :) ) nyomassátok a traktorversenyt, és ha van valami szalonképes ökörségetek osszátok meg. Örülünk az újoncoknak is mivel fontos hogy népszerű legyen az oldal és frissül is, a vén traktorosok akik megunják és egy időre hanyagoljják a TSZ-t vagy befejezik traktoros pályafutásukat, na helyettük jó ha van új ember :)

Paraszteke 4154 napja:
Az ált.sulison kivül egyszer!

Paraszteke 4154 napja:
Különben hiába küldök ide bármit is legyen az értelmes vagy értelmetlen úgyis dislikeoljátok. közben eddig egyszer szóltam hozzá, pusztán egy köszönést nemértem hogy ebbe mi okozott a szemetekben akkora gondot hogy azonnal nyomjátok a dislikeot.

John Deere 9630T 4154 napja:
Nem azzal van a baj hogy írtok mert azért van, de ez nem egy chat oldal. Ha kultúráltan írnátok na meg értelmes lenne a beszólás hidd el nem cseszegetne senki. Abból is látszik hogy ki a gyerek hogy te itt győzelemről beszélsz pedig itt nincs nyertes meg vesztes. Humoros vicces dolgok megosztására esetleg némi információ cserére való. Rakjátok tele nyugodtan ha jól esik de ezzel magatokat minősítitek csak meg a korosztályotokat. :)
Hajrá...

Paraszteke 4154 napja:
Ezigen... Az általános iskolások piszkáljátok de nem veszitek észre mit csináltok? Ezt is lehet dislike-olni. De szánalmas az egsz amit műveltek. Az IQ szintetek nektek se haldja meg az általános iskolásokét. Taps..

Rabasteiger 4154 napja:
No Dislike szopi van migyözünk ugy is

ketyu 28 4154 napja:
Ohhh

Paraszteke 4154 napja:
Csá jenei :D

Rabasteiger 4154 napja:
Csaó

Worm 4154 napja:
yep

Vérig Sertés 4154 napja:
Hajjaj, öcsém!

Homárnevelde 4154 napja:
Pingvin. Az óvodásokat óvodásként is kell kezelni... :)

Pingvin 4154 napja:
Mint a dedóba XD

John Deere 9630T 4154 napja:
Bazzeg... Végig olvastam mindent, jónak tunik ez a rendszer max ha elkezdenek csetelni az ilyen kis gyökerek hamar ki minuszoljuk őket.

tura 4154 napja:
Nem tud, 3-as szint kell hozzá mostantól. Viszont tényleg egy fél osztály, beregelt ma 10 fő a győri térségből egyazon ip-ről:D

LOSER 4154 napja:
aztán nehogy idejöjjön a fél alsó tagozat és bemínuszoljon :D

tura 4154 napja:
Kész. -2-től rejtettek lesznek a beszólások. Hogy teszteljük, ezt mínuszoljátok le, kérlek:))

tura 4154 napja:
A csetelgetés engem kevéssé zavar, a sértegetés viszont igen. A mínuszos megoldással viszont gyakorlatilag Ti lennétek a moderátorok:)

LOSER 4154 napja:
szerintem a GYIK-ban minden szerepel. Én amikor idetévedtem, akkor elolvastam és ment

Homárnevelde 4154 napja:
Így dupla beszólásom lesz emiatt sry... Loser: Én spec lehet nem maradtam volna ha bizonyos segítséget nem kapok itt. Nem rég kezdtem még frissen él bennem az emlék. :D

Homárnevelde 4154 napja:
Három elrejtett bejegyzés után meg mondjuk egy hónapra tilthatná a rendszer.. :D

LOSER 4154 napja:
Homárnevelde ebben teljesen igazad van, de aki csak csetelgetni és bosszantani akar másokat, az nem fog az 5. szintig szántani, hogy végre beszólhasson

tura 4154 napja:
Igen, alacsony szintűek is gyakran írtak már normális hozzászólást. Azt tudnám javasolni, hogy X darab mínusz után elrejtődne a bejegyzés, (és esetleg csak 3-as szint felett lehetne pluszminuszolni). A kérdés, hogy mennyi legyen az az X?:)

Homárnevelde 4154 napja:
Loser: Az hogy tud-e valaki értelmes ember módjára írni inkább az intelligencia mintsem a traktor szintjének a függvénye.. :)

LOSER 4154 napja:
mire elér az 5. szintre, addig azt is megtanulja mi a beszólás

LOSER 4154 napja:
A GYIK-ban minden szerepel. Kezdő olyat még nem kérdezett, ami a GYIK-ban ne szerepelne

Kálmán 4154 napja:
Szerintem az azért egy kicsit unfair lenne a normális kezdőkkel szemben, főleg, hogy pont az 1-3-asoknak van a legtöbb kérdésük. De egy kicsit szigorúbb moderáció/letiltások nem ártanának.

LOSER 4154 napja:
javaslat: beszólások csak 5. szint felett legyenek

Vérig Sertés 4154 napja:
nem,ahogy az internet sem a hülyegyerekek játszóterének lett kitalálva

Pingvin 4154 napja:
Ez mindenkinek lett kitalalva ugy ahogy az altsuliknak is [moderálva]

Vérig Sertés 4154 napja:
lekéne tiltani az áltsulis ip-ket

ketyu 28 4154 napja:
Olyan nagy paraszt vagy hogy traktorral jarsz moziba ... Rabasteiger

Rabasteiger 4154 napja:
Csao

Worm 4154 napja:
most először és ideiglenesen, de akkor is: orsz.:6, megyei:1, kist.:1

LOSER 4154 napja:
Tura, lesz egy kis meló

Trakeszmakesz 4154 napja:
akkor most egyél sokat :d

Worm 4154 napja:
kezdődik...

Pingvin 4154 napja:
Csilla néninek nem tetszik ez a játék !! :( :(

zetor turbó2 4154 napja:
Sokat ittam
Hogy leet traktort venni

Parasztke03 4154 napja:
Cs

Paraszteke 4154 napja:
Okcsa

Pingvin 4154 napja:
Matek :(

Essemm 4154 napja:
Mizuvan?

Pingvin 4154 napja:
Hahi

Essemm 4154 napja:
Csá

Trakeszmakesz 4154 napja:
szija

milleniumfalcon 4154 napja:
Szijjasztoook

Ben 4154 napja:
[moderálva]

Fasztudja 4154 napja:
[moderálva]

LOSER 4154 napja:
ez a kocsmáros nem érti a bíííznict ! Akinek nincs esze, legyen notesze !

jocótraki 4155 napja:
Én megittam csocsiba ajándék italát, cimbora vagyok, és mégse tudott meghyvni?

tura 4155 napja:
csocsiba, 34 függőben lévő meghívásod van, ezért nem megy, lásd gyik. A kocsmárosok nem tudnak fejben tartani ennyi meghívást;) Viszont jó hír, hogy holnap lejár mind, mert egy hete küldted őket. Lehet, hogy rövidítek a lejárati időn.

csocsiba 4155 napja:
próbáltam minden cimborát, majd kocsmát, majd Gábor bácsit meghívni, mind elutasítva

Gábor bácsi 4155 napja:
Rányomtam a pipára és mégis elutasította az ital meghívást. De csak telefonon csinálja. Nálatok?

Worm 4155 napja:
yep

LOSER 4156 napja:
Ez a beszéd ! Egs !

Worm 4156 napja:
yep

kleme 4156 napja:
ez nagyon komoly [link] !!!

ittasjózsi 4156 napja:
Ezt nevezem művészetnek! :D

kleme 4156 napja:
Jó reggelt!

kleme 4156 napja:
[link]

LOSER 4157 napja:
Nem volt nő a közelben?

Homárnevelde 4158 napja:
BitangJó vagy! Gratulálok!

BitangJó 4158 napja:
eskü báttya kivertem arra a videóra

Tyorosz 4158 napja:
Még csak most fogok bekeményíteni Homárnevelde. :D

john deere 7733 4158 napja:
szép kis vidi

john deere 7733 4158 napja:
[link]

Homárnevelde 4158 napja:
Feladtad Tyoros? :D

legalja 4158 napja:
600. szántás ^^

LOSER 4159 napja:
célfotó !!!!!!! :D :D :D remélem az ütközésekről is lesz vmi

minecraft 4159 napja:
meg vettem kocsmát

Worm 4159 napja:
yep

kleme 4160 napja:
[link]

Kálmán 4161 napja:
Persze.

todió 4161 napja:
Az lehetséges, hogy egy esemény több szántás alkalmával is megtörténik?

Dr Dániel Péter 4161 napja:
[link]
nem gurítanak szarral

Dr Dániel Péter 4161 napja:
[link]

John Deere 9630T 4162 napja:
Kösz a választ. Akkor inkább nem zárok ki semmit, lesz ami lesz :)

csocsiba 4162 napja:
Igen JD jól érted, én igy estem el egy pár bögrétől

John Deere 9630T 4162 napja:
Tura! Ha két eseményre vagyok esélyes és én azt mondom hogy az 1.es helyett a 2.es-t szeretném, és kizárom az 1-est, akkor ha mégsem sikerül a 2-es akkor az 1-est sem kapom meg? :) Jó kacifántosan fogalmaztam de talán érthető :)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89