Itt a sok pofázásotok
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
taliga 10 napja:
Szögestrótos sör... hm... Érzem benne a piaci rést.
kistraktor 11 napja:
Szögesdrótból lehetett az is
taliga 11 napja:
Na ilyen sörösüveget se láttam még: "Szántás közben átmentél egy sörösüvegen és tönkrement a traktorod."
Rumci 49 napja:
Talán szöges drótból.
Teveli 52 napja:
"Szántás közben átmentél egy rendőrkordonon és tönkrement a traktorod."
Miből lehetett?
97poc 126 napja:
Nemrég voltál szántani és kerestél 149,49 €-t!
Soha nem lesz meg a 150 eurós eredmény... :D
pirostraktor 135 napja:
Igen tudom
De volt olyan hogy csökkent...
Vagy csak sokat ittam
ittasjózsi 135 napja:
A slágeritalok azt mutatja, hogy az adott napon az összes traktoros mennyit ivott adott italból.
pirostraktor 135 napja:
A kocsmában
Ma reggel 4 volt a mai sláger italok listáján
Most ittam 4et.
Az 8
Aztán minden szántasomnál iszok még 3at vagy 4et.
Kíváncsi vagyok hogyan növekszik....
Meglátjuk
ittasjózsi 136 napja:
Ezt nem igazán értem Pirostraktor. El tudod magyarázni másként?
pirostraktor 136 napja:
Sziasztok
Tudom hogy hülyeség de egy ideje figyelem
Minden nap csak abszintot iszok...
Legutóbbi szántásnal 15 golt
Most utána visszaugrott 9re úgy hogy 3at ittam
Ez miért van így?
Teveli 163 napja:
Adjon az Isten bort, barackot, kurta farkú malacot, szekerünknek kereket, az Ú Évnek keretet! Had ihassunk, had ehessünk az ÚJ ÉVBEN eleget! BÚÉK!
YD 89 41 163 napja:
Boldogabb Új Évet minden traktorosnak! :)
taliga 164 napja:
Boldog új evet mindenkinek. Kocsmakór.
Anyád köntösben 169 napja:
Minden traktorosonaj bokdog karácsonyt!
YD 89 41 169 napja:
Boldog Karácsonyt! :)
80as Mtz 169 napja:
Boldog karácsonyt!
Elio Perlman 170 napja:
Kellemes ünnepeket traktor társak!
DoszkaLaci 170 napja:
Bulldog Karajcsont!
Avagy kutyából nem lesz szalonna
(Meséld ezt be a kínaiaknak)
Rumci 170 napja:
Boldog és békés ünnepeket!
Teveli 171 napja:
Szép karácsony alkalmából nem kívánok egyebet: csendes léptetek kísérje a szeretet! Szívetekbe béke, lelketekbe nyugalom, legyetek boldogok ezen a szép karácsonyon!
Alkesz 179 napja:
Próbáljátok ki a 10 év után újraindult AlkeszNeveldét: [link]
97poc 198 napja:
kétféle pia is akciós a kocsmában?
ez az igazi black friday!
Guri 208 napja:
Bolodg November 17-et!
Fityfene 216 napja:
Már 6 napja nem indult futam…
Fityfene 218 napja:
Amúgy lehetne egy időkorlát, pl 24 óra és ha nincs meg a létszám, akkor is elindulhatna a futam. Így sok értelme nincs, hogy van, amikor 2-3 nap mire lemegy egy futam.
Rumci 218 napja:
Sziasztok! Tényleg nem jön össze 4 nap alatt 12 traktoros egy futamra?
DoszkaLaci 218 napja:
Mindenki találjon magának párt, mielőtt a párt talál meg mindenkit
Anyád köntösben 229 napja:
egy nap megállt a házam előtt egy fekete Volga... no, de majd a kocsmában folytatom a sztorit
ittasjózsi 229 napja:
Miért voltál szüneten?
Anyád köntösben 229 napja:
sziasztok, hosszas szünet után jó újra köztetek lenni. este kocsmakör, egi!
DoszkaLaci 267 napja:
Komolyan beleragadhattunk a szarba, ha 4-en ütköztünk + Fityfenének a kuplung feladta...
tura 318 napja:
Köszi az észrevételt! Javítottuk.
taliga 318 napja:
Ó a betyárját neki! Pedig majdnem benne voltam az első 5-ben. :D
John Deere 9630T 318 napja:
Vajon hova tűntek a július havi traktorfutamok eredményei? :D Azt írja "még nem volt futam" :D
97poc 321 napja:
köszi az infót Tura! akkor ma a sikeres szerverkarbantartásra igyunk! :)
tura 326 napja:
Sziasztok! Vasárnap este 10 órától hétfő reggelig szerverkarbantartás lesz, a Traktornevelde ebben az időszakban nem, vagy nem mindig lesz elérhető.
Teveli 384 napja:
Köszönöm a nevezést!
Rumci 384 napja:
Neveztem
Teveli 384 napja:
1 nevező kell még a futamhoz! Valaki?
taliga 395 napja:
Köszönjük a meghívást, jól esett így a nehéz verseny után.
97poc 395 napja:
egész jól sikerült a death rally! igyunk arra, hogy senkinek nem lett baja :D
taliga 432 napja:
Gratulálok!
Rumci 435 napja:
Végre megvan mind a 130 esemény.
Elio Perlman 462 napja:
Sok kihagyás után újra a szántóföldeken. Boldog nőnapit minden Zoltánnak!
kistraktor 469 napja:
Ma minden simán ment. Csodálkozol is. Irány a kocsma!
Teveli 469 napja:
Kis meglepetés esemény: Most vetted észre, hogy a szomszéd falu címerében szerepel egy kalóz.
Rumci 479 napja:
Köszi Tura.
Én néztem el a szabotázs funkciót.
tura 481 napja:
Rumci: bocsánat a késői válaszért. Visszanéztem a 7139-es futamot, amin úgy látom, hogy kiestél, ami azt is jelenti, hogy nem szabotáltak. Szabotázsnál az idő lesz rosszabb. Az említett futamon a 3. és 5. helyezettet szabotálták, ők enélkül jobb eredményt értek volna el.
Rumci 501 napja:
Kocsmakör a futamra
DoszkaLaci 515 napja:
-Nézd már Sanyikám, jön fel a NAp!
-Bazzeg, azt is ittunk?!
Teveli 528 napja:
Szilveszternek nehéz napján,
négykézláb az árok partján,
átölelem a világot,
boldog új évet kívánok!
taliga 529 napja:
BUÉK mindenkinek!
DoszkaLaci 543 napja:
Rumci: Azt nbem ellene fizeted, hanem te is megpróbálsz szabotálni valakit.
Rumci 543 napja:
Tisztelt Tura!
Ha 40 eurót fizetek szabotázs ellen akkor mégis miért lehet az hogy a tegnapi Szartona 500-as futamon szabotáltak?
Rumci 545 napja:
De nehezen jövünk össze a futamra.
tura 549 napja:
70-79 szintek elérhetők mostantól. Elképesztően nyomjátok :)
taliga 586 napja:
LOSER üdvözlünk újra itt.
LOSER 589 napja:
Hali, a visszatérést megünnepeltem egy laza győzelemmel. Egs!
vöröske 590 napja:
Tök, cukorka, macska, varjú, mérges pók, denevér, vámpír, boszorkány, szellem, múmia, zombi és csontváz jár ma este a kocsmaban! :o
bihari 590 napja:
Pityu bá biciklije 50 €-ba fájt,a héten nincs több sör!
Teveli 601 napja:
Lestoppolt két mosolygós holland turista, elvitted őket a szántóföld végéig.
Teveli 609 napja:
Sportot akartál hallgatni, ezért ráhangoltad a rádiós magnódat a Kohászos Uborkákra. Olyan szinten ráhangolódtál, hogy majdnem elgázoltál egy kukoricás szélén lézengő tehenet.
DoszkaLaci 627 napja:
Kiszántottál egy aknát, kivitted a kezedben a szántóföld szélére. Délután jöttek a tűzszerészek, visszavitték középre és felrobbantották. Most ott egy kráter. Holnap reggel ugyanitt. - Tisztára, mint a karbantartók a cégnél :)
DoszkaLaci 627 napja:
Na, sikerült kiheverni a péntek esti bulit (VoA koncert), tegnap nem dolgoztunk. Ma pedig délutánra megyek.
Teveli 643 napja:
Jucus néne kacsái elkóboroltak a kukoricásban, így a szántásidő felét a tollasok hajkurászásával töltötted. Kaptál cserébe egy kis borseprőt.
Teveli 649 napja:
Vidám a munka, ha System of a down Sugar című számára forgatod ki a cukorrépát.
Teveli 654 napja:
Találtál egy palackot és meghúztad. Már az első korty után világossá vált, hogy a címkének megfelelően ásványvíz van benne, de már késő volt. Megártott a 40%-hoz szokott gyomrodnak.
Teveli 658 napja:
Hazaköltözött a kocsmáros lánya, Fodor Emőke. A szerelőműhelyben megtartott szépségversenyen tarolt. Fényképe azóta a traktorod ékessége.
Teveli 667 napja:
Égel Simon, a hobby-traktoros kórista egész napi kukoricavetést követően hazafelé pöfögött traktorján. A nagy melegre való tekintettel egész nap kellő mennyiségű folyadékot fogyasztott, ennek következtében lanyhult a figyelme, és a kocsma előtt parkoló traktorodba tolatott. A helyszínen tartózkodó Pötörke őrmester látványától bepánikolt. Hogy megússza a büntetést, mindenkit megvesztegetett a demizson vörösborral, amit a gazdától kapott a szántás fejében. A traktorodban keletkezett kárért 100 euróval kárpótolt.
Rumci 668 napja:
Jeeeeeee
Kocsma kör ha többen leyzünk.
Teveli 672 napja:
Én gratulálok hozzá!
gberes 672 napja:
Túl az 5000. napon, egs! :)
Teveli 673 napja:
Szántás közben átmentél egy másik traktoron és tönkrement a traktorod. A munkát azért kifizette Budai Lackó, a helyi sportkommentátor, mert ő tehetett a dologról. Hordós Gazsi hazavontatott, ez 5 euródba került.
DoszkaLaci 679 napja:
Nem jött vissza a szerelőtől az eke. Áron azt mondta azért, mert: "Meg kék mérni eztet a kónuszt, mer` be kell applikálni a gezmák lendhajtás forgási sebességét a turbóhengerhez. Oszt` sehun sem tanálom a sublert!" Kénytelen voltál lóval szántani. - Na de hogy? Ló van, de eke nincs! Szóval a lovat kötöttem a traktor után, és azzal szántottam :)
Teveli 712 napja:
Gratulálok neked is!
Dömdödöm 712 napja:
"Megvan 4379 napja." :)
Teveli 713 napja:
Atyaég! Gratulálok Neked is, hogy ilyen nagyon sokáig itt vagy!
80as Mtz 713 napja:
Nekem 4104 napja van trakim...
Teveli 713 napja:
10 év!? Vao! Gratulálok!
ittasjózsi 714 napja:
3650 napja van meg a traki,10 év
Elio Perlman 715 napja:
Hát nem sikerült az államvizsga és nem lettem diplomás traktoros. Na majd félév múlva!
DoszkaLaci 717 napja:
Zetor UR - Te meg vigyázz a kecskékkel. Az indiaiakkal poénból végig mekegtük a mai műszak végét
DoszkaLaci 717 napja:
Na, a kuplungnak befellegzett - ami ismér vicces, mert autógyárban dolgozom, és volt egy hibásan szerelt kuplung ma...
DoszkaLaci 727 napja:
Bandi bá szerint nem forgatod be elég mélyen a trágyát, így nem lesz termés. Rohadjon ketté az a vén fasz, hogy belepofázik.
Vicces, mert van egy Bandi nevű munkatársam, aki tényleg mindenbe beleszól
taliga 728 napja:
Én meg áthajtottam egy fagyott kutyaszaron (így a nyári nagy melegben) és megjnt totálkár.
taliga 728 napja:
Hat akkor épp ideje volt, hogy megmozgasd a szekeret.
DoszkaLaci 728 napja:
Majd' egy éve nem szántottam már. Jól berozsdált szerencsétlen traki
taliga 733 napja:
Ráhajtottam egy kórömvágó ollóra és tönkrement a traktorom. Vagy ezek a mai traktorok megbízhatatlanok, vagy a körömvágó ollók lettek nagyon kemények.
tura 740 napja:
Sziasztok, 2 új szívet melengető esemény szerezhető meg.
kleme 742 napja:
Juuhhhééééjjjjj!!!!!!... avagy birkabőr...
97poc 773 napja:
ma van a születésnapom! kocsmakör :)
97poc 782 napja:
Föld napja alkalmából mindenki ölelje meg a földet! Kocsmakör!
Teveli 804 napja:
Én verset nem tudok, azt mondjanak a kicsik,
Én csak azért jöttem, hogy igyak egy kicsit!
Teveli 804 napja:
Én még kicsike vagyok,
Többet nem mondhatok,
Azt kívánja szívem, szám,
Legyetek boldogok Húsvét napján!
drtraktor 804 napja:
Boldog nyulat mindenkinek! :)
Rumci 806 napja:
Minden traktoros társamnak kellemes hétvégéti ünnepeket.
Rumci 852 napja:
Sziasztok!
Volt egy android frissítés miután nekem mobilneten kitett egy bezárt lakatát a Traktor nevelde cím elé. Vagy kákat a lakatkára és engedni kell futni az oldalt vagy az adatvédelmi beállításban kell a zárolást feloldani. Elég egyszer utána betölt mindíg.
vöröske 855 napja:
Kilépés, majd újra belépés. Aztán mobil neten nem értem el az oldalt, de wifin igen! Eddig ilyen nem volt.
Adi Bacsi 855 napja:
Nekem nem volt problémám
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
